Lewatywa Mózgu 3 komentarze 2022-01-18

Premier Morawiecki mnie wk*rwił

Długość: 99min MP3 RSS

Większość audycji komentuję wystąpienie Morawieckiego, w którym apeluje, żeby wszyscy którzy go słuchają, byli jeszcze głupsi niż on.

Serio, takiego wykwitu durnoty, ekonomicznego analfabetyzmu i innych pierdół to ja nie słyszałem od czasów jak Gomułka pytał z trybuny "to co, pomożecie towarzysze?" a wszyscy krzyczeli: "możemy!"

Może się odzwyczaiłem, bo już całe lata nie słyszałem przemówień polskich wyższych urzędników.
Ludzie, bójcie się Boga, kogo wyście wybrali do zarządzania tym biednym krajem?

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Eustachy
  Eustachy
  2 lata temu

  Premier jest nauczycielem historii - w banku pracował "po znajomości" - znał szefów, nie ekonomię.

 • Eustachy
  Eustachy
  2 lata temu

  Uwaga techniczna: To nie Gomułka, lecz Gierek w 1970. Chyba górnicy odpowiadali: "pomożemy", a włókniarki: "nieeeeee!".

 • Lukszmar
  Lukszmar
  2 lata temu

  Doszedłem do tego samego wniosku. To znaczy chrześcijaństwo jest za trudne, dla większości ludzi. Oni kumają tylko proste zasady religijne. Ba, może i nawet one są, dla nich za trudne (te z Biblii), bo niektórzy nie wyszli jeszcze z poziomu czczenia posażków, figurek, drzew, słońca, itp. C czym tu z nimi gadać...

  Ja też nie kumam jak ludzie mogą jeszcze w Polsce mieszkać i słuchać tego gościa. No dobra, mieszkać jeszcze się da, ale słuchać premiera to już po prostu o jaaa. Przecież ten kraj zmierza w prostej linii do ruiny przez takich ludzi jak on.

  O legenda osławnym Martinie Lechowiczu znowu zabrzmi na YouTube! :-)

  Taaa, jak wzrośnie inflacja do jakiś 50% to ja bym nie chciałby na miejscu polityków co będą wtedy rządzić. Przecież pół kraju wyjdzie na ulice i pójdzie pod parlament (w skutek gigantycznego wzrostu cen) i będą chcieli zlinczować Morawieckiego i tą całą jego ekipę ministrów. Wtedy to będą musieli dopiero uciekać za granicę przez ludem.
  www.bankier.pl

  Terranie, Zergi i Protosi (ci od Pylonów) :-).

  Ja bym to traktował jak ostrzeżenie - obniżcie sami ceny, bo jak nie to my wprowadzimy ceny regulowane.

, żeby skomentować.