Paladyn lvl 80 i mordowanie świń

Długość: 21min MP3 (33,4MB) RSS

Odcinek o grach MMORPG i o tym co one mają wspólnego z grami fabularnymi i co wkurza w nich autora, któremu nigdy nie było dane zdobyć tego miecza prawie niechybnej zagłady + 5 mail: criticalhit.enklawa@gmail.com fb: https://www.facebook.com/CriticalHitEnklawa

Dawid Anioł

Program o grach RPG i wszystkim co z nimi związane: jak prowadzić sesję, porady dla graczy i Mistrzów Gry oraz wiele innych.

 • stach
  stach
  4 lata temu

  Mogliby zrobić zmniejszone statystyki dla postaci kobiet: fajnie by to wtedy wyglądało fabularnie, gracz grałby postacią kobiecą, która w drużynie faktycznie potrzebuje pomocy(bo jest słabsza). Wiem, że technicznie nie miało by to właściwie sensu, ale i tak znaleźliby się ludzie grający kobietami :P

 • Laurelin
  Laurelin
  4 lata temu

  Jako dziewczyna pragnę dołożyć kolejny problem mmorpg: faworyzacja kobiet. Jeśli twoja postać ma charakterystyczne wypukłości w pewnych miejscach, to inni gracze są bardziej skłonni buffować cię, zapraszać do drużyny, zagadywać, dawać niższe ceny itd.
  Ze swojej strony chcę polecić jednak grę która łamie schemat większości typowych mmorpgów. Elder Scrolls Online. Po pierwsze: nie polega na zabijaniu potworków. Po drugie: stawia na fabułę. Po trzecie: duże wrażenie zrobił na mnie fakt, że lokacje odrobinę zmieniają się pod wpływem działań gracza i to niezależnie od tego co robią inni gracze Poza tym gra daje dużą swobodę rozwoju postaci, ma ciekawe pvp. A najważniejsze jest to że zadania nie polegają na zabiciu 50 żuków, tylko są rozbudowane i całkiem ciekawe. Wadą może być to, że nie ma polskiej wersji językowej.
  Pozdrawiam

, żeby skomentować.