OOOdwyk!

Długość: 4min MP3 (4,3MB) RSS

Ostatni odcinek programu (a może tylko pierwszej serii, nie wiem jeszcze). Ten odcinek jest wyjątkowy pod wieloma względami, ale nie bójcie się - fałszuję dalej tak samo! Tekst odcinka: http://kaziq.net/nutworek/odwyk.htm

Kaziq

Nut Worek to codwutygodniowy program, w którym prezentuję swoje twory muzyczno-tekstowe. Mówiąc prościej, modyfikuję istniejące piosenki, bądź wiersze tak, żeby było śmieszniej. A czasami nawet mam coś sensownego do przekazania. Zapraszam do słuchania i komentowania.

 • Kaziq
  Kaziq
  8 lat temu

  Dzięki. Na razie nie wiadomo jeszcze, czy druga seria będzie w ogóle z muzyką. Ale i tak zanim powstanie, muszę mieć materiał. Większość odcinków tej serii powstało z piosenek i pomysłów, które miałem przez ostatnie kilka lat i teraz trochę skończyły mi się pomysły.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  8 lat temu

  Hej Kaziq, ja bym jeszcze chciał posłuchać 10 kolejnych odcinków, bo fajne to było. Toteż jak coś więcej napiszesz i nagrasz to właśnie proponuję zrobić serię drugą. I na koniec proponuję poćwiczyć śpiewanie, bo gra na instrumentach Ci dobrze idzie moim zdaniem :).

 • Kaziq
  Kaziq
  8 lat temu

  Poczułem się, jak Jezus. Dzięki :)

 • Sylwek
  Sylwek
  8 lat temu

  Brawo Kazik, wielkie brawa!!

  Wielu jest takich, którzy umieją zacząć, ale niewielu tych, którzy umieją i zacząć, i skończyć.

  Wykonałeś kawał dobrej roboty. Te 10 piosenek to ok. 2/3 muzycznej płyty. Można więc śmiało powiedzieć, że w czasie tej przygody prawie nagrałeś swoją debiutancką płytę. Wraz z kolejnymi odcinkami nabrałeś śmiałości i pewności siebie, przynajmniej tak to odczułem. Strona z tekstami piosenek też była dobrym pomysłem.

  Wielu wyskakuje z dobrymi przebojami na początku i na końcu puszczają chłam, ty zachowałeś dobre piosenki aż do końca, gdy już wszyscy są usatysfakcjonowani ;) . Szczerze, bardzo mi się podobało, że dodałeś do swojego wykonania nowy instrument. Widać, że masz duży potencjał, a także duże pokłady kreatywności. Na pewno wykorzystasz to w przyszłości.

  Jeszcze raz - gratuluję i zasłużyłeś na odpoczynek. A potem wróć ze zdwojoną siłą, bo teraz to już wszyscy wiemy, że Kazik potrafi się wywiązać z danego wcześniej słowa :-)

, żeby skomentować.