Nowiny 53 tygodnia 2015 roku
31:38 Min

Tydzie Artykuu CzeskoSowackiego II od 1 do 7 stycznia 2016 Obchody 15 lecia Wikipedii ju 15 stycznia 2016 pitek w Zachcie Materiay z Wikiroacutede s dostpne na czytniki w formacie mobi i epub Rok 2015 na Wikiroacutedach Projekt Baczyski 2015 Wikimedia pozwana przez muzeum za zdjcia dzie z domeny publicznej Sztuczna inteligencja ochroni Wikipedi Uytkownik Andrzei111 3 stycznia 2016 roku doczy do grona administratoroacutew polskojzycznej Wikipedii Top600 2015 w Wikidanych i Wikipedii Statystyki 2015 roku

Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "Nowiny Wikiradia"
logo

Cykliczne słowno-muzyczne audycje WikiRadia nagrywane w różnych miejscach, bez stałej siedziby. Podczas audycji omawiamy ostatnie wydarzenia ze świata Wikipedii i projektów siostrzanych. Zajmujemy się również prezentacją zagadnień prawa autorskiego, wolnych licencji, otwartej nauki, dostępu do treści. Audycje prowadzą Szymon Grabarczuk, Borys Kozielski i Marek Mazurkiewicz.

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close