Nowiny 48 tygodnia 2015 roku
38:09 Min

Fina Roku Obrzdowego z Wikipedi 2015 Pliki wideo Konkurs fotograficzny European Science Photo Competition 2015 Zlot Zimowy Rezydent Wikipedii w Muzeum Narodowym w Warszawie Zakoczy si Tydzie Luksemburski w projekcie Tygodni Tematycznych Trwa Tematyczny Tydzie Biologiczny Propozycja Tygodnia Praw Czowieka Wikiroacuteda Matlin zaprasza do pracy nad indeksami wchodzcymi w skad nowego wikiprojektu Biblioteka myli ludzkiej oraz do dodawania ju istniejcych do listy Zarzd Stowarzyszenia Wikimedia Polska zaprasza na spotkania w kady wtorek o 21 na kanale wikimediapl na serwerze freenode na IRC Audycje Nowiny Wikiradia s nagrywane w poniedziaki o 2000 W notatkach znajduje si link do spotkania na ywo

Więcej odcinków
Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "Nowiny Wikiradia"
logo

Cykliczne słowno-muzyczne audycje WikiRadia nagrywane w różnych miejscach, bez stałej siedziby. Podczas audycji omawiamy ostatnie wydarzenia ze świata Wikipedii i projektów siostrzanych. Zajmujemy się również prezentacją zagadnień prawa autorskiego, wolnych licencji, otwartej nauki, dostępu do treści. Audycje prowadzą Szymon Grabarczuk, Borys Kozielski i Marek Mazurkiewicz.

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close