Nowe Taśmy Karola i Krawca - "Aftera" Taśmowa u Kuby w Barze.

Długość: 96min MP3 (46.1MB) RSS

Zrzeszenie sprzątaczek i kelnerów vs BOR czyli kto komu kreci loda? Telefon od Lecha Wałęsy. Gdzie najlepiej nagrywają? O domniemanej zemście Kwaśniewskiego rękami Urbana. Przedłużane penisy -- sekrety Jakubasa i komu zależało na wycieku. www.RozmowywNocy.com Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00. Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.

Kuba

Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na żywo z udziałem słuchaczy w środy 23.00. Jest to audycja o życiu ludziach i ich problemach. Nasze tematy to człowieczeństwo, polityka, równouprawnienie, choroby dzisiejszego  społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka, Bóg, wiara, religia, nasze lęki. Rozmowy w Nocy to program tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ 

 • stach
  stach
  10 lat temu

  Krawiec o czy tam gadałeś z Grasiem? wszystko jest na taśmach!

 • Kuba
  Kuba
  10 lat temu

  Sorki... masz rację - musze dostosowac lepiej głośność. Fajnie że audycje się podobała. Pozdrawiam .

 • Stefan
  Stefan
  10 lat temu

  Całkiem przyzwoita rozmowa. Ciekawe wnioski i nowe spojrzenie na sprawę.
  Jednak mam wrażenie, że Kuba ma sporo większą głośność, przez to często była zagłuszana dyskusja. Słucham na słuchawkach, więc mnie to rusza :)

, żeby skomentować.