Melina na żywo 1 komentarz 2020-11-02

Niestosowne żarty z tragedii

Długość: 109min MP3 (104,7MB) RSS

Audycja pełna czarnego humoru w czasie, kiedy ludzie umierają i leżą w szpitalach. W tej audycji historie wesołe o przymusowym badaniu ginekologicznym na lotnisku, opowieść o tym jak J.S.Bach napisał utwór o kawie i nowa (i fajna!) piosenka od słuchacza zagrana na żywo przez telefon!

Martin

Melina w radiu Enklawa to poniedziałkowa audycja na żywo. Rozmowy ze słuchaczami o wolności, o życiu, o społeczeństwie, o Bogu, o relacjach i o tym co kogo gryzie albo cieszy. Bez dystansu i otwarta na wszystkich. Jak to melina. W każdy poniedziałek o 21:00 w radiu Enklawa i na stronie Odwyku.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 miesięcy temu

  Panie, ja tak mam od kilku lat - jak czytam gazety, oglądam jakieś wiadomości, itp. to się nie wiem czy śmiać czy płakać, czy wkurwiać (w sumie od jednego do drugiego łatwo przejść).

  Ach to Polskie umartwianie się, żałoby, itp. Normalnie większość ludzi w tym kraju ma chyba kija w dupie po samo gardło.

  Właśnie, nie wiadomo już kiedy ktoś żartuje, a kiedy ktoś mówi na serio... Np. spalmy maszty 5G!

  Też mi coraz bardziej się chcę wyprowadzać "na drugą stronę".

  Ja tam obstawiam, że w przyszłości będzie Idiokracja.

  Zajebista piosenka dzwoniącego! Ja też chcę tą piosenkę w radiu...

  Niestety, ja jestem po polskiej szkole, więc nie przeczytam już pewnie żadnej lektury, aż do śmierci. Mogę co najwyżej obejrzeć jakąś adaptację filmową, jak będzie coś na Netflixie. No i właśnie - Wojtek weź se wykup Netflixa.

  O panie to ja do Kataru już nie lecę - bez jaj!

  Ja pierdzielę 2,500 funtów kary i 3 miesiące więzienia za nie puszczenie dzieci do szkoły ze względu na duże prawdopodobieństwo śmierci z powodu wirusa matki... A może by tak nauczanie zdalne lub samemu w domu? Brak słów.

  Jak, dla mnie to ta audycja była zabawna i fajna - wiem jestem chory psychicznie :-P.

, żeby skomentować.