Lewatywa Mózgu 4 komentarze 2015-11-03

Niech żyje śmierć

Długość: 38min MP3 (27.6MB) RSS

Najlepsze flaki w horrorach, konkurs na najciekawszy sport cmentarny oraz internet kontra poseł Liroy (czytaj: lerła). Specjalny odcinek nocny. Dzieci - nie słuchajcie.

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Ktoś
  Ktoś

  A i owszem, horrory typu Piła, czy inne Hostele mają swoją nazwę - są to slashery. Właśnie żeby nie przypisywać im łatki horroru powstało takie cuś.

 • stach
  stach
  8 lat temu

  Dem fajnie podsumował ideologię w której się zafiksowaliście.

  http://demland.info/kapital...

 • Mariusz Tarapata
  Mariusz Tarapata
  8 lat temu

  Mi się Wszystkich świętych zawsze bardzo wesoło kojarzyło :D raz że wspólny rodzinny spacer i ogólnie spędzenie czasu z rodziną a dwa że mogłem się obkupić w pańskie skórki :D (taki Warszawski słodycz który można kupić tylko raz w roku w pobliżu cmentarzy) a do tego w drodze powrotnej obwarzanki i wata cukrowa :D

 • Pytajmierz
  Pytajmierz
  8 lat temu

  Dobra audycja, choć krótka. Ze sportów cmentarnych to polecam szachy bez zegara. Bo wtedy na ruch przeciwnika można czekać DO USRANEJ ŚMIERCI.

, żeby skomentować.