Moja tulpa i ja

Długość: 71min MP4 MP3 (34MB) RSS

Ateista u charyzmatyków, stomia a Jezus, słuchacz z dwiema tulpami i inne osobliwości natury.

Martin Lechowicz

Rozmowy ze słuchaczami na tematy Biblii, Boga, księdza, egzorcyzmów. Ale głównie Biblii. Założenie jest takie, że punkt widzenia jest indywidualny, każdy ma swój i ma do niego prawo. Prowadzący też. Żadnej propagandy kościołów z jedynie słusznymi poglądami się tu nie uprawia, za to można poznać wiele ciekawych osób.

 • golebiewsky
  golebiewsky
  8 lat temu

  Nie doczekasz się, takie moje zdanie.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  8 lat temu

  No nie chcę przecież, ale jednocześnie chcę czasem kawałek sprawiedliwości zobaczyć. A on czeka i czeka, i cierpliwy jest, i podlewa, i wykorzenia, kiedy ja szczerze mówiąc nie wierzę, żeby drzewko kiedykolwiek coś urodziło.

  Ludzie zarzucają, że Bóg jest dla ludzi niezrozumiale surowy, a ja mam dokładnie odwrotne wrażenie - że jest niezrozumiale łagodny.

  No wiem, że według Biblii to ani jedno ani drugie, tylko Bóg jest po prostu bardzo cierpliwy.

  A jeżeli mi zarzucasz, że mam już dość patrzenia spokojnie na to jak sobie ludzie Bogiem gębę wycierają, poniżają wszystkich, wywyższają siebie i sami traktują innych jak śmieci, to może i dobrze. Ale przynajmniej jestem w dobrym towarzystwie:

  "A gdy zdjął piątą pieczęć, widziałem poniżej ołtarza dusze zabitych dla Słowa Bożego i dla świadectwa, które złożyli. I wołały donośnym głosem: Kiedyż, Panie święty i prawdziwy, rozpoczniesz sąd i pomścisz krew naszą na mieszkańcach ziemi?" [Obj 6:9 - Obj 6:10]

  Widać nie ja jeden na tą przypadłość ciepię.

  "Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni." [Mat 5:6] - to też jest ciągle jeszcze w Biblii.

 • golebiewsky
  golebiewsky
  8 lat temu

  Tracisz mój szacunek jak mówisz Martin, że chciałbyś żeby Bóg/bóg coś rozwalił i żeby ktoś płakał. Co to w ogóle za myślenie czy raczej jego brak?

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  8 lat temu

  O, ja też lubię!
  A ona myśli, że nikomu się to nie podoba, bo nikt nic nie mówi przeważnie.

 • Ktoś
  Ktoś

  Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster, jest pełne Tulp.

 • Karolina
  Karolina
  8 lat temu

  Też uwielbiam ilustrowane przez nią audycję.Artystyczny czat/czad!

 • Paweł Skała
  Paweł Skała
  8 lat temu

  Looney jest najsuperowsza. eot. obrazki>>>audycja

, żeby skomentować.