Proste zwierciadło 1 komentarz 2017-11-08

Marks miał rację!

Długość: 125min MP3 (119.8MB) RSS

Odcinek z okazji setnej rocznicy tak zwanej rewolucji

ByteEater

W audycji Proste zwierciadło chodzi, jak sama nazwa wskazuje, o niewykrzywiony obraz rzeczywistości, poglądów i działań ludzi oraz ich przyczyn. Prowadzący rozmawia, często z niebanalnymi gośćmi, a także ze słuchaczami, o wolności, polityce, rynku, zmienianiu świata oraz siebie, o ideach i motywacjach, są analizy, opinie, debaty. Wszystko jest możliwe, zwłaszcza to, czego się nie spodziewaliście! No i szeroko zapraszam do podsuwania opinii, pomysłów, a zwłaszcza propozycji zrobienia czegoś ciekawego razem (w szeroko rozumianych ramach tej audycji, bądź poza nimi też)!

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
  • Krzysztof z Bielska-Białej vel
    Krzysztof z Bielska-Białej vel
    6 lat temu

    Unijny plakat z sierpem i młotem, o którym mówiłem: http://www.ac2news.com/2012.... Swastyka by tam jeszcze pasowała…

    A o miasteczku start-upów, które zrobił Tony Hsieh, ładując w to 350000000 $, mega inspirującego wystąpienia z SXSW możecie posłuchać tutaj: http://youtu.be/aYjv4dKl7OM. I właśnie się dowiedziałem, że ponoć się to, co zastosował, nazywa holarchia.

    Mała poprawka. To był Jeffrey Tucker, a nie Lawrence Reed, który mówił na tegorocznej konferencji ESFL w Pradze o prapoczątkach alt-prawicy (obaj byli na 2 ostatnich edycjach, a mnie niestety nie było, więc ich pomyliłem).

    I jeszcze taki przykład mi przyszedł w trakcie audycji do głowy. Rewolucja miała na ważniejszym niż jakiekolwiek masowe zmiany statusu majątkowego celu poniżenie ogłoszonych wrogów. W roku 1922 zaczął swój pontyfikat papież Pius XI. Lenin ogłosił, że kościoły (tak prawosławny, jak i katolicki) sprzyjają burżuazji, że niegodziwe jest posiadanie przez nie bogato zdobionych świątyń, wyposażonych w drogie sprzęty liturgiczne, gdy prosty lud w wielu regionach cierpi głód, dlatego należy własność kościelną przejąć i sprzedać, żeby kupić żywność. Pius zaproponował Leninowi, że ułatwi mu sprawę znalezienia kupca i zapłaci tyle, ile to wszystko, co zabraliby z kościołów katolickich, jest warte, w zamian za gwarancję pozostawienia ich w spokoju. Propozycja została odrzucona.

, żeby skomentować.