Prawniczek 5 2014-10-16

Lubie Becie

Długość: 81min MP3 (48,8MB) RSS

Podziękowania za kartki.Dziś obolała i zatruta lekami opowiadam o kobiecie w worku na głowie, niesprawiedliwych wyrokach, policjancie namawiającym do przestępstwa i ciekawych miejscach na świecie.Audycja z podtekstami seksualnymi.

Becia

Prawniczek, czyli o prawie łopatologicznie

 • Ktoś
  Ktoś

  Bardzo ciekawa audycja. Ja tez, tak jak maz Beci, wyemigrowalem do uk i mieszkam kolo meczetu.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Lol, Beciu to fajnie że tak Cię lubi, tylko z drugiej strony w filmach o seryjnych mordercach, itp. właśnie tak zawsze przesyłają szaleńcy swoje listy - słowa wycięte i po wylepiane z liter wyciętych z gazet i czasopism :P. Uznajmy jednak, że po prostu Cie lubi ;).

  U naćpana Becia w audycji, to może być ciekawie :>.

  Ja też mam nadzieję, że dzieci to jednak więcej szczęścia niżeli problemów, bo sam pewnie za jakieś 2 lata będę miał :P.

  O rany zabijanie kobiety z dziećmi xD. Znowu czarne fakty ze świata...

  Bić polaków, bo mają za ładne dziewczyny! xD

  Ja wiem co to Golgota Picnic, znaczy się jeszcze pamiętam tą sprawę. Za dezodorant Dostać wyrok... Co za głupota. Chociaż fakt, jakby komuś po oczach to by mogło być nieprzyjemnie. A prace społeczne, to nie tak źle 40 h. Tydzień lub dwa popracuje i może jej wyjdzie na dobre, bo nie będzie szaleć tak i się zajmie czymś sensowniejszym.

  O dwóch byczków ją obezwładniło, albo czterech. Hmmm może myśleli, że to nie dezodorant... Terroryści bywają młodzi :P. Z drugiej strony kopanie młodej dziewczyny przez 4 facetów, zakładanie worka na głowę, już po jej obezwładnieniu... Nie wiem skąd oni biorą takich idiotów xD.

  Tak jak napisałem powyżej. Te 40 h godzin społecznych prac może dobrze jej zrobić. Tym z kolei co ją skopali i jej założyli worek na głowę dałbym 4 razy tyle. O ile oczywiście sprawa wygląda tak jak ją przedstawiłaś Beciu - nie ma jakiś specjalnych, dodatkowych okoliczności.

  Tak. Ja też słyszałem o tym cofaniu samochodem w Lublinie - kolejna genialna sprawa. To ważne kiedy policjant poczuł, bo jak poczuł wcześniej, to nie powinienem mu kazać wsiadać za kierownicę, tylko zapytać się moim zdaniem czy czuje się na siłach do przestawienia auta. Dokładnie, głupio postąpił wsiadając, bo wiadomo jaka jest nagonka na pijanych. Z drugiej strony karać kogoś za przejechanie 3 metrów jeszcze na polecenie policjanta, to już przesada moim zdaniem. To dobrze że go uniewinnili, czyli mamy przykład sensownego wyroku.

  Ten artykuł o karmieniu piersią to chyba rzeczywiście jakieś jaja, bo nie sądzę że, aż tak biskupom polskim odbiło :P.

  Ja słyszałem, że Papież jest za w sprawie osób rozwiedzionych, ale reszta duchowieństwa szczególnie np. Polscy duchowni bardzo naciskają na papieża, żeby się z tego wycofał.

  Cóż, straż miejska też ludzie i też piją, szkoda tylko że na służbie :P.

  Ja Ci też coś już wysłałem Beciu ;).

  Lol, wibrator w kształcie wieży Eiffela, Panie co wy tu kombinujecie :P.

 • Becia
  Becia
  7 lat temu

  toć przecież powiedziałam o tym w audycji, jak słuchałeś?

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  7 lat temu

  Heh, dziennikarze Enklawy nawet po naćpaniu lekarstwami powinni sprawdzać źródła. Dobrze, że sami zdążyli.

  Informacja o piersiach i biskupach pochodzi z ASZdziennik.
  Jest to serwis, który na końcu ma klauzulę "Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone":

  http://natemat.pl/119439,bi...

  Ale z drugiej strony w Polsce naprawdę trudno rozróżnić zmyślone absurdalne newsy od prawdziwych absurdalnych newsów...

 • Ktoś
  Ktoś

  W świecie takim, jakim go porównałeś do szpitala, trzeba coś robić, żebyśmy nie wszyscy skończyli w kostnicy. Ale co można robić, skoro to nie my w tym szpitalu stanowimy autorytet? Można spróbować uciekać, ale to jest tak jak wyjść z jednego szpitalnego łóżka, na którym leży Polska i wskoczyć do drugiego, na którym leży przykładowo Wielka Brytania. Ze szpitala (z systemu) nie da się uciec... A może ja się mylę? Może uciec się da? Może jedynym sposobem jest stosowanie przemocy i nawoływanie do przemocy? To właśnie dlatego lekarz dyżurny (sąd) pozbawia nas wolności słowa, a pacjenci na prochach są już tak słabi, że mu przytakują. "Wolność słowa ma swoje granice." - Mówią. I mają słuszność, bo rzeczywiście wolność słowa w tym całym szpitalu ma granice. Taka właśnie jest rzeczywistość.

  Nie! Wolność nie powinna mieć granic! Wstaję z łóżka i wychodzę. Chrzanię was. Śpijcie dalej podłączeni do kroplówki (gospodarka) . Nie będę was budził, bo naszprycowani będziecie mnie tylko opóźniać i obudzicie ciecia (ochrona, policja). Przez was nie uda mi się uciec z tego szpitala. Zabiorę ze sobą tylko takich jak Kelthuz. On wydaje się wiedzieć, że gdzieś są drzwi wyjściowe... mimo że nie pamięta na którym to było piętrze. Jakoś mu się nie dziwię, skoro mu niedawno zrobili transfuzję :)

  Chociaż szczerze powiedziawszy ja już jestem gotowy na ucieczkę chociażby nawet przez okno. Jeśli mi się uda, to spalę ten cholerny szpital i jego pracowników. Owszem, spalą się również pacjenci, ale czasami już po prostu nie może się obejść bez ofiar. Niech żyje wolność - nieograniczona wolność.

, żeby skomentować.