Loża Szyderców #2 F.A.T.A.L'ne gry RPG

Długość: 24min MP3 RSS

Odcinek o najgorszych grach RPG, które istnieją. Powstały aby prowokować i obrażać co im się udało. Te gry są zbiorem klęsk i zrezygnowaniem z pasji na rzecz chorych ambicji i wyobrażeń. Oto wspomniany wzór z gry Hybrid RULE # 15: VERSION # = [{(YEAR - 2000)^(1/2)}/10] = [{(2009-2000)^(1/2)}/10] = [{9^(1/2)}/10] = [3/10] = 0.3 = VERSION # 0.3; location of the rules is @ : Jeżeli ktoś z Was chciałby dołączyć do testowej sesji systemu Heretycy, niech napisze w komentarzu albo na maila criticalhit.enklawa@gmail.com albo na fb https://www.facebook.com/CriticalHitEnklawa

Dawid Anioł

Program o grach RPG i wszystkim co z nimi związane: jak prowadzić sesję, porady dla graczy i Mistrzów Gry oraz wiele innych.

 • Marius
  Marius
  4 lata temu

  Potwierdzam. Gdy nagrywanie razem to powinieneś podgłośnić rozmówcę przed opublikowaniem nagrania.

 • Czarnobrody
  Czarnobrody
  4 lata temu

  MP3 Skype Recorder - jeżeli nagrywasz ze Skypa, licencja na to pozwala, a efekt jest zadowalający. Jeżeli odcinek miałby 4 minuty, a nie 24 to można powycinać rozmówcę na osobną ścieżkę dźwiękową w Audacity [licencja także na to pozwala], później odszumić każdego z osobna i wzmocnić głos drugiej osoby. Czas na obróbkę tych 4 minut to około 12 minutek w całości. Można w Audacity także poużywać kompresora.

, żeby skomentować.