Love Me Gender

Długość: 61min MP3 (62.8MB) RSS

Podwójny Nelson, problemy niewidomych w Europie, problemy niesłyszących w Afryce. Test co wspólnego ma papież Franciszek z JFK, a na deser piosenka o gender.

Tomasz Agencki

Radiowiec. Wolnościowiec. Przyszły dysydent. AgenTomasz przedstawia co tydzień dziesięć najważniejszych newsów tygodnia, odrzuconych przez głównoźródlane media.

 • Stefan
  Stefan
  10 lat temu

  Tak mnie zaciekawiła postać Nelsona, że aż postanowiłem obejrzeć sobie filmik na jego temat: https://www.youtube.com/wat...
  Czy ktoś ma jakieś kontrargumenty w stosunku do tego co zostało tam powiedziane?

 • Jacek
  Jacek
  10 lat temu

  :-)

 • Jacek
  Jacek
  10 lat temu

  Tak mam zgrzyt (pewnie za chwilę Martin będzie mnie stąd wypraszał ale trudno) enklawa.net z tego co zrozumiałem przekaz głosowy i tekstowy z strony jej właściciela nie miała być drugą kontestacją.
  Udzielam się tu bo zaczęło mi się ulewać od socjopatów i być może nie sama Twoja osoba Tomaszu pasuje do profilu takiego socjopaty co bez wątpienia takowi za Tobą "chodzą" mimo iż znaczną część ich poglądów podzielam wolałbym żeby raczej omijali to miejsce tym bardziej , że właśnie dla nich zostało stworzone osobne podwórko.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  10 lat temu

  A to mnie trochę zdziwiły te komentarze.

  Czy ja gdzieś mówiłem, że Enklawa ma omijać tematy polityczne? Albo że nie nie można komentować, kontestować, polemizować?

  I właśnie tak jak to robi Agent - z jajem, wesoło, bez agresji i wrogości, demonizowania - to jest najlepszy przykład do naśladowania.

  Ja tu naprawdę nie widzę nic co nie pasuje. Już chyba prędzej do Kontestacji Agent nie pasuje niż tu.

 • WTF?
  WTF?
  10 lat temu

  Sam program jest bardzo dobry. Tylko tematyka bardziej kontestacyjna, polityczna, etc. To samo mam w KS. To trochę tak jakbym oglądał program Tomasz Lis Przedstawia na TVP1 a potem to samo dzień później na Polsacie. Z chcęcią posłuchałbym Tomasza Agenckiego z jakimś nowym projektem na Enklawie, ale zdaje sobie sprawę , że to była by dodatkowa robota. A to,że napisałem program mi tu nie pasuje (do ramówki) - nie oznacza, że MI TEN PROGRAM PRZESZKADZA : ) Pozdrawiam.

 • Tomasz Agencki
  Tomasz Agencki
  10 lat temu

  Hej. Jeśli nie pasuje wam ten program w tym miejscu, to napiszcie co dokładnie wg was tutaj jest zgrzytem. pozdro.

 • Jacek
  Jacek
  10 lat temu

  też mnie to zdziwiło , szczerze mówiąc....

 • WTF?
  WTF?
  10 lat temu

  Agent Tomasz coś tu nie pasuje - to samo co na KS. Ale co mi tam.

 • Stefan
  Stefan
  10 lat temu

  Nelson Mandela: Komunista, terrorysta… autorytet?
  http://answ.wordpress.com/a...

, żeby skomentować.