3:21 RAPORT 5 2014-06-15

Leszek Neymno Vlog - Nogi czy ręce?

Długość: 4min MP3 (2MB) RSS

Rozważania o życiu w podróży.

Leszek Neymno

Zawsze trwający 3:21 RAPORT o stanie świata, państwa, człowieka i internetu.

 • Michu08
  Michu08
  9 lat temu

  A ja wiem ze to (UWAGA MOGE ZEPSUĆ ZABAWE)Jacek Wrocek.Po czym ta śmiała teza.Po pierwsze zniknął bejsment toks.Podejrzewam że były zgłoszenia od Wyborców PO (tych co zainfekował wirus).A wiec żeby sie maskować przyjął Imie Leszek (Nazwisko Neymno) by ukryć sie i nie dać się wykryć

 • Lukszmar
  Lukszmar
  9 lat temu

  Tak, to prawda. Znaczy się, oczywiście zauważyłem już dawno, że broda Leszka nie wygląda na naturalną i że nawija jakieś dziwne wywody i w ogóle ironiczny ten podcast i kontrowersyjny. Jednak, jak dla mnie jest zabawny i wciągający i sądzę, że raczej rząd go nie promuje - jest taki idealny na piątkowe wieczory przy piwie :P. Fakt, były lepsze odcinki, ale ten nie był zły.

 • Tostu
  Tostu
  9 lat temu

  Nabieram podejrzeń, że cały ten podcast to po prostu szeroko zakrojona propaganda skierowana w celu odwrócenia uwagi od istotnych spraw. Rząd zrozumiał, że młodzież stopniowo uodparnia się na propagandę rodem z Gazety Wyborczej i powoli konwertują swoją propagandę, żeby obrzucić nas losowymi, bezsensownymi filmikami niszczącymi naszą produktywność!!!

  Skąd ten wniosek? To dosyć oczywiste. Czy ktokolwiek poza mną zauważył, że ta broda chyba nie jest naturalna?

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  Te dylematy są dużo mniej ważne niż zagrożenie z kosmosu. Są już na pewno odkryte obiekty kosmiczne, które za kilka tysięcy lat w nas uderza. Tego powinniśmy się obawiać, że zginiemy jak dinozaury, a nie zajmować się tematami pobocznymi jak części ciała.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  9 lat temu

  Zgadzam się z dwoma pierwszymi stwierdzeniami.
  Z kolei ten ostatni dylemat to ciężka sprawa. Ja myślę, że trzeba by sprawdzić też jak postępują badania naukowe, czy produkcja sztucznych rąk idzie szybciej, czy sztucznych oczu :). Na szczęście tego typu dylemat rzadko występuje. Ostatecznie ja bym chyba jednak został przy nogach i oczach :P.

, żeby skomentować.