Koszmarna pizza z księżyca - SIEWIERZ
16:22 Min

Po wizycie w Zombie Kebab 24 w Sławków udajemy się do Siewierza, by w serii KULINARNYCH KOSZMARKÓW sprawdzić jak smakuje pizza z Pizzeria Luna na ulicy Jana Długosza. Komentarze ludzi mówią, że nie smakuje, że pizza jest syfiasta, że to syf jakich mało. A jak jest naprawdę? Jak wygląda sama pizzeria? Jak wygląda i jak smakuje pizza z serem, sosem i z pieczarkami? Żarłok wyrusza na podróż do małego miasteczka Siewierza i ogląda architekturę, kościoły, rynek w Siewierzu. A także ogląda rzeźbę dwóch starych dziadów siedzących na ławce na rynku - kim oni są? Dowiecie się z kolejnego odcinka z serii KULINARNE KOSZMARY. Żarłok czyta komentarze niezadowolonych klientów, którzy kupili pizzę. #pizzatime #pizza 
 
Poprzedni odcinek:  
ZOMBIE KEBAB 24 https://www.youtube.com/watch?v=zKaP1k-i8Yc 
 
Z racji epidemii korona wirusa również i Babcia dorzuci swoje trzy okruszki smaku by z Żarłokiem przy herbacie zjeść coś słodkiego i pogadać nie tylko o jedzeniu. 
 
Adres: 
Pizzeria Luna 
Jana Długosza 2, 42-470 Siewierz 
www.facebook.com/Pizzeria-Luna-Siewierz-674328562958396/ 
 
Obiecany numer Śpiewaka Śląskiego w PDF gdzie poczytacie o twórcach ZDZISŁAW PYZIK i STANISŁAW HADYN co chodził w kaszkiecie:  
https://docplayer.pl/148197683-K-xxmv-m-5-sy-2-j-995y-wydany-x-okazai-oo-r-mty-ly-btezzibj-nsctkjar-wuj-euoc-ui-yt-mt.html 
 
MUZYKA: 
Jarek z Ustki  
Darmowa biblioteka YouTube 
Bensound.com 
Kevin Mc Leod 
 
 
Ugryź suba:  
https://www.instagram.com/zarloktv/ 
żTVitter https://twitter.com/zarlokTV 
Żarłook: https://www.facebook.com/zarlokTV

Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "ŻARŁOK TV"
logo

Żarłok is coming

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close