Korwin.The Movie - odc 2

Długość: 9min MP3 (7.3MB) RSS

24 godziny po rozpoczęciu zbiórki.

Tomasz Agencki

Radiowiec. Wolnościowiec. Przyszły dysydent. AgenTomasz przedstawia co tydzień dziesięć najważniejszych newsów tygodnia, odrzuconych przez głównoźródlane media.

 • msciwoj
  msciwoj
  10 lat temu

  Okej, już wszystko ma sens, dzięki!

 • Shogun
  Shogun
  10 lat temu

  ponad 25k w 2 dni, to jakiś rekord jest może?

 • Tomasz Agencki
  Tomasz Agencki
  10 lat temu

  Już wyjaśniam.

  "Wpłać tyle lub więcej" odnosi się do konkretnej bramki z nagrodą.

  Wybierasz bramkę z kubkiem, system prowadzi Cię dalej zaznaczając wstępnie sumę za kubek czyli 44 i kubek jako nagrodę. Natomiast jak chcesz dodatkowo wesprzeć to możesz wpłacić równie dobrze 45, albo 145 za ten właśnie kubek. Ale wciąż jesteś w bramce "Kubek". To 44 to jakby suma startowa kubka. 44 lub więcej - ale dostajesz kubek. Bo wybrałeś bramkę z kubkiem.

  Nie ma bramki DVD + Kubek, mogła by być, ale... cóż. Zaczęłoby to wyglądać jak pchli targ na Ruskiej. Ludzie wracają jak się namyślą i wybierają bramkę DVD.

  System nie jest idealny, wiem. Przydałoby się móc go poprawić tu i ówdzie, ale zasadniczo działa. Gdybyśmy w przypadku zdbiórki robili system jak z Misesem, byłyby większe odstępy miedzy nagrodami, tak by każda kolejna bramka zawierała rzeczy z poprzedniej.

  Wtedy też ludzie zaczęliby pisać: czy nie mógłbym kupić tylko blu reja, bez kubka i dvd ? I byłby Sajgon.

  ...tak więc odnośnie ostatniego pytania - chcesz napisy i kubek, musisz dwa razy zajrzeć do sklepu. Kubek za 44 i napisy za 101.

  Mam nadzieję, że w miarę pomogłem.
  Dzięki za wsparcie.

 • msciwoj
  msciwoj
  10 lat temu

  Mam pytanie. W audycji mówisz, że poprzednie opcje nie zawierają się w kolejnych. Mimo to, na stronie na polakpotrafi.pl, opcje nazywają się "wpłać 33 zł lub więcej", "wpłać 90 zł lub więcej" itp. Z logicznego punktu widzenia oznacza to, że każdy, kto wpłaci więcej niż 90 zł (w szczególności 99zł), otrzyma nagrody za wpłacenie 90 zł. Jest to sprzeczne z tym, co mówisz w podkaście. W tym przypadku powinno być tam napisane: "wpłać od 33zł do 43.99zł". Możesz to uznać za czepialstwo, ale jednak nie każdy słucha tego podkastu i może się poczuć wprowadzony w błąd, kiedy tych nagród nie dostanie.
  Ja chciałbym wspomóc film, ale interesują mnie konkretne nagrody (kubek). Czy oznacza to, że nie mogę wesprzeć was wyższą kwotą, rezygnując z pojawienia się w napisach końcowych?

, żeby skomentować.