Kop w dupę od Pana Boga

Długość: 27695min MP3 (69,2MB) RSS

Chyba najbardziej przewertowana przez kaznodziejów historia biblijna opowiadana przez pryzmat kilku moich niedawnych doświadczeń. Hiobie, obym nic ci nie ujął.

Tostu

Podcast o Biblii i wszystkim, co z nią związane. Swobodne gadanie o Bogu prostym, nieteologicznym językiem. ABC chrześcijaństwa, herezje, dziwne historyjki, palenie na stosie. To wszystko w "Spisie Treści"! Zapraszam!

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Dobry odcinek aż sam przeczytałem końcówkę księgi Hioba szczególnie mowy Boga. Niesamowite i daje większy obraz kim my jesteśmy z naszymi planami i naszymi narzekaniami i pretensjami do Niego. Super

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Hej czy to ty miałeś podcast Prosto z mostu?Jeżeli tak to co się stało z nadawaniem ?Pozdrawiam

 • Kudłaty
  Kudłaty
  9 lat temu

  Dobrze się słucha i mówisz jak najbardziej sensownie. Troszkę było chaosu z tą postawą Hioba mniej więcej w połowie odcinka, ale to drobne potknięcie, generalnie jest jak najbardziej ok. Technicznie: jak wspomniała Loony, przycisz nieco podkład i będzie ok. Jestem na tak. :)

 • Shogun
  Shogun
  9 lat temu

  Fajny podkład, fajna dykcja, spoko głos, ciekawe opisy!

 • Michał Wiśniewski
  Michał Wiśniewski
  9 lat temu

  Jestem pod mega wrażeniem Twojego podcastu. Wysłuchałem całego odcinka z uwagą. Opowiadasz niesamowicie ciekawie. Sam chociaż czytam Biblię, to nie dotarłem jeszcze do księgi Hioba. Chyba przeskoczę do niej jeszcze dzisiaj. Osobiste dzięki za ten odcinek i oczywiście 5 gwiazdek :) Mi pomogłeś :)

 • Loony
  Loony
  9 lat temu

  Ja tam uczona bardziej nie jestem, ale i tak się wypowiem. Niczym Elihu ;)

  Fajne. Przycisz nieco podkład, zbyt głośno w stosunku do głosu. Czasem łapałam się na tym że słucham muzyki, a nie ciebie.

  Co do treści, to masz ciekawe przemyślenia.
  No i te historyjki z życia, o Bogu - chętnie bym tego posłuchała więcej. Mam podobne podejście i cieszy mnie, jak ludzie zaczynają widzieć Boga w rzeczach nie tylko wielkich, ale i małych- czyli takich, co nam się przydarzają w życiu :)
  Podoba mi się to "Nie muszę się podobać innym, wystarczy że podobam się Bogu". To jest ważna rzecz do uświadomienia sobie, dla każdego...

, żeby skomentować.