Kobieta: czy trzymać na krótkiej smyczy?

Długość: 118min MP3 (84.7MB) RSS

Strasznie brzmi tytuł, ale kwestia jest praktyczna: czy mężczyzna powinien panować nad kobietą czy nic takiego nie jest potrzebne? Równość i szacunek z jednej strony, ale z drugiej strony widział ktoś partnersko zarządzaną firmę gdzie nikt nie rządzi, która by dobrze funkcjonowała?

Martin Lechowicz

Rozmowy ze słuchaczami na tematy Biblii, Boga, księdza, egzorcyzmów. Ale głównie Biblii. Założenie jest takie, że punkt widzenia jest indywidualny, każdy ma swój i ma do niego prawo. Prowadzący też. Żadnej propagandy kościołów z jedynie słusznymi poglądami się tu nie uprawia, za to można poznać wiele ciekawych osób.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  10 lat temu

  Facet ma w naturze dominację bardziej, a kobieta raczej podporządkowanie i tyle. Są różne odchylenia oczywiście od tego, ale generalnie ten model się moim zdaniem sprawdza dopóki mężczyzna szanuje swoją kobietę, jej zdanie i jej pracę, a kobieta szanuje swojego mężczyznę, jego zdanie i jego pracę. Tak to funkcjonuje w moim związku i jest super. Ogólnie zawsze jakoś się dogadujemy pomimo, że od czasu do czasu są spięcia, ale miłość, oddanie, poświęcenie, pamięć o tym że druga osoba chce dla nas i dla związku jak najlepiej oraz nie zamykanie się w sobie, moim zdaniem czynią cuda dla związku jeśli są tylko wychodzą od obydwu osób :).

 • stach
  stach
  10 lat temu

  Ta audycja ma jeden feler. Założenie, że oprócz płci ludzi nic innego nie dzieli.

, żeby skomentować.