Kobieta, czy ladacznica.

Długość: 58min MP3 (34,7MB) RSS

Kiedy następuje moment, że kobieta tracąc do siebie szacunek, zaczyna być ladacznicą. Załamana świnka o tym, co mi absolutnie nie wychodzi ;/ Kawał na koniec :) I wcześniej jeszcze niesamowita historia drogowa.

Becia

Prawniczek, czyli o prawie łopatologicznie

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  tylko może nie tu, a na maila :)

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  temat jest tak szeroki, że musiałabym poznać jakieś szczegóły, bo nie wiem o czym konkretnie mam mówić. mobbing nie zawsze jest prześladowaniem i na odwrót. inaczej się z tym walczy itp.

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  oj tak się śmiałam tylko ;)

 • Iseris
  Iseris
  6 lat temu

  Jacek, idealnie poprowadziłbyś katechezy przedmałżeńskie :D

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  Hehe, ale ta połowa dla Martina była Beciu zamierzona - sory :P. Przy przelewach przez PayPal (którego użyłem) nie ma opcji "50% na drugą audycję" o ile mi wiadomo.

  Przy okazji, przepraszam że nic więcej nie skomentuję, ale na razie nie mam czasu. Napiszę jedynie, że fajna audycja :).

 • Stefan
  Stefan
  6 lat temu

  Becia, bardzo mocno potrzebna audycja o mobbingu i prześladowaniu kobiet w pracy oraz jak walczyć w sądzie ze współpracownikami prześladowcami.
  Czy dałabyś radę poświęcić temu tematowi kilka chwil w najbliższej audycji?

 • Stefan
  Stefan
  6 lat temu

  Ostatnimi czasy odkryłem na YT to co od dawna podejrzewałem, że sądy to: www.youtube.com/watch?v=Yok...

 • Jacek
  Jacek
  6 lat temu

  Przyznaje trochę wrzuciłem to dla beki ale tylko trochę. Przeraża mnie ta perspektywa z jaka chcesz się zmierzyć.Perspektywa tego ,że będziesz z tym czekać do ślubu a wtedy moga się okazać różne rzeczy.

  W tym kontekście Martin wie co mówi gdy łaczy chrześcijaństwo z wolnym rynkiem czyli de facto z podejmowaniem ryzyka -Ty Beciu i Twój Misiu podejmujesz tu pewne istotne ryzyko. Myślę sobie , że pewna forma edukacji było by to gdybyś wspomniała o tym kiedyś na antenie jak sobie z tym radzisz , jak radza sobie chrześcijanie rodzaju męskiego jakich znasz.

  Chciałbym też podkreślić ,że nie było moim celem w poprzednim wpisie jakiekolwiek skompromitowanie Twojego Misia a jedynie mam świadomość jak wiele dobrych par rozpadło się z przyczyny fizycznego niedopasowania. Życzę Ci jak najlepiej i stad moje obawy tylko tyle i aż tyle.

  Chyba się domyślam jak współcześni chrześcijanie będa rozwiazywać wspomniany przeze mnie problem....

  Fragment opisu urzadzenia jakie widać na obrazku poniżej.
  " PornHub Wankband to urządzenie typu wearable zakładane na rękę, które pozwala zmagazynować energię wytwarzaną przez człowieka podczas poruszania nadgarstkiem. Jak łatwo się domyślić biorąc pod uwagę kto stoi za tym produktem, główną czynnością mogącą zachęcić użytkownika do wytwarzania naturalnej energii jest masturbacja, ale opaska mogłaby się sprawdzić również podczas ubijania piany w kuchni, biegania lub innych czynności, więc kobiety także mają możliwość przyczynienia się do ochrony środowiska.(...) "
  http://pclab.pl/news62323.html

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  Jacku nie musisz się martwić o moje sprawy łóżkowe. Samo spojrzenie Misia mnie powala, więc nie trudno się domyśleć, co zrobi ze mną jego dotyk. Poradzimy sobie i bez poradników, za który mimo to bardzo dziękuję :)

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  6 lat temu

  To fajny odcinek jest.

 • Loony
  Loony
  6 lat temu

  http://bit.ly/1wkZno4

 • Jacek
  Jacek
  6 lat temu

  Droga Cesarzowo Beciolandu!

  Ponieważ w ostatnim czasie dowiedziałem się od Ciebie bodaj w jednej z polemik czatowych ,że Ty i Twój Misiu to sexić się będziecie dopiero po ślubie Zadumałem się nad tym dość poważnie po czym przypomniałem sobie ,że nie tylko dobra matka chcesz być a także dobra chrześcijanka w zwiazku z tym nakładasz sobie i jemu taki "kaganiec" .

  Sama Enklawa co musisz sama przyznać niesie duża wartość edukacyjna w czym idealnie odnajduje się Twoje audycja. Czym jest edukacja jak nie uczeniem się na własnych doświadczeniach a najlepiej na doświadczeniach innych? Jest to oczywiście prawda , niestety w kontekście tego co napisałem wcześniej obawiam się ,że Twoja Beciu i Misia TEGO MISIA seksualna droga edukacyjna jest takim bym powiedział delikatnie szalonym eksperymentem.Dlaczego? Bo przedkładasz formalizm czyli akt ślubu przed praktyka czyli przetestowaniem swojego Misia w seksualnych podbojach co oznacza ,iż istnieje pewne ryzyko w jakim możesz trafić na słaby materiał. Piszac dosłownie Misiu może dać ciała w tym negatywnym sensie.Nie podejrzewałbym Cię o to żebyś w tym konkretnym przypadku uczyła się na cudzych błędach czyli zapytała byłej niedźwiedzicy Twojego Misia jaki on jest w tym aspekcie i czy było jej dobrze więc ta opcje wykluczam.

  Dokonujac takiego a nie innego wyboru,wyrzekajac się przedmałżeńskich igraszek, jako chrześcijanka jesteś pewnie tego ryzyka świadoma a ja jako osoba lubiaca gdy edukacja przebiega dwutorowo postanowiłem trochę pogooglować i wrzucić materiał edukacyjny dla Ciebie i Twojego Misia by złagodzić ewentualne konsekwencje pomałżeńskiego zbliżenia.

  Wszystkie te poradniki sa w języku angielskim z czym mam nadzieje problemów mieć nie będziesz ( sa bogato ilustrowane) a dzięki temu ma to dodatkowa wartość edukacyjna w postaci szlifu języka obcego.

  Wydaje mi się ,że przede wszystkim Misiu powinien zaczać intensywnie studiować te materiały ( choć część z niech jest przeznaczona zdecydowanie dla kobiet ) ale może zbyt sceptycznie postrzegam jego osobę.

  Poradniki przedmałżeńskie w postaci spakowanych plików PDF możesz pobrać z :

  Mirror do pliku .exe

  https://drive.google.com/fi...

  Mirror do pliku .zip

  http://catshare.net/45oJpYG...

  Życzę Wam miłej lektury !

, żeby skomentować.