KFC Grill Menu: Sałatka, Tortilla Twister i serki z Piątnicy

Długość: 20min RSS

Ale się żarło! Kurze piersi! Do tego ser feta, jogurt naturalny, pieprz z Kamisa, śpiewy, grilowany kurczak, krzyki, degustacje, desery i rewelacje! Odcinek w sam raz do kolacji. Jedliście coś z tego? Co polecacie do kolejnych odcinków (upgrade i deser).

Żarłok

Żarłok is coming

 • stach
  stach
  7 lat temu

  A tam konkurencja - chyba nie byłeś na moim kanale nigdy i oglądasz z Enklawy tylko :D Po prawej stronie na kanale mam od początku linki do "ŻRĄCE KANALY i tam jest Daym Drops i KBDProductions TV od początku :) Jakby ktoś chciał sobie amerykańców i Kanadyjczyka poogladać jak zajadają :) Sam ich oglądam od dawna.

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Nawet Żarłoki mają swoją konkurencję:

  https://www.youtube.com/wat...

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Haha! Że też nie wpadłem na ten pomysł (klasyka) - wykorzystam to hasełko przy kolejnych odcinkach, bo zamierzam przetestować do upgradów różne pieprze - kolorowe, cytrynowe są, z kolendrą, sporo tego zrobili.
  pozdro

 • Pytajmierz
  Pytajmierz
  7 lat temu

  Popieprzony odcinek.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Ej stary, ale to była opinia dot TEJ KONRETNEJ TORITLLI - czyli KFC GRILL MENU-> Summer Twister dokladnie chyba. Ja sam jestem anem mexykańskiej kuchni i tortilli. Ale nie w tym wydaniu. Po prostu to była taka klucha, słabe to to bylo. A sałatkę i serki (serki koniecznie) trzeba spróbować bo tanioszka i wszędzie można toto kupić. Pozdro dzięki za koment!

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  O nie to ja jadłem tortille... Gejem jestem może, ale jeszcze o tym nie wiem xD. Straszne :P. A tak serio to tortille lubię, ale zwykłe nie z grillowanym kurczakiem. Poza tym, oczywiście są za małe i się w ramach obiadu nie nadjadam. Sałatki nie jadłem i serków też nie :P. Fajny odcinek.

, żeby skomentować.