Jelenie jaja

Ogólnie to chciałem sprzedać wypalonego wilka i jelenia, wilka już sprzedałem w przedsprzedaży, pozostał jeleń, więc zgodnie z planem wystawiłem go w wielu miejscach w nadziei, że do świąt sprzedam. Co najwyżej - myślałem - nie sprzedam, a targować się mogę. Nie spodziewałem się, że dostanę taką wiadomość na Facebooku, gdzie mocno pokazywałem jelenia:  "Witam.Chcialabym zapytać, czy mógłby Pan przekazać jakąś rzecz charytatywna na cel mojej córki. Zbieramy na operacje nóg. Jeżeli urazilam Pana ta wiadomością to przepraszam. https://www.siepomaga.pl/klaudia-golebiewska z konta: https://www.facebook.com/profile.php?id=100028905683039 Wygląda to jak klasyk wyłudzenia. Jedyną rzeczą jaką pokazywałem na sprzedaż i że jeszcze go posiadam, jest ten jeleń. Co o tym sądzicie?

Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "Fantasmagoria"
logo

Grupa Filmowa i Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Fantasmagoria podróżuje z kamerą do ciekawych miejsc i wyjątkowych ludzi. Zobaczycie kawał naszego życia oraz wyjątkowe jak i dziwnie miejsca.  
 
Nasze strony: www.fantasmagoria.org i www.facebook.com  
 
Kontakt przez profil Fantasmagorii na Facebooku.

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close