Krótkie Histeryjki 3 komentarze 2019-03-12

Jak zostać milionerem w 3 minuty!

Długość: 0 RSS

Nie musisz się zmieniać, jesteś idealny zawsze ci się uda nie myśl żeś nieważny i chociaż pewność siebie krucha proszę nachyl moim kłamstwom ucha dam ci łatwy sposób jak zostać milionerem każdy lubi pieniądze a ty nie jesteś zerem Ani pozerem frajerem Jesteś mój drogi panie! Kolejnym wierzącym Wejdź wejdź proszę do kościoła mojego tam powiemy ci że jest dobrze że musisz tylko uśmiechnąć się i słuchać kolejnego nagrania kupić kolejną książkę pójść na kolejny kurs MY? MY dajemy ci tylko to czego chcesz popyt i podaż, przecież wiesz jak jest kiedyś były kościoły dzisiaj mamy troszkę inne instytucje inne ołtarze ale zasady są te same Poprowadzony przed ołtarz światły i Boga wołamy tymi słowami ATM! ATM! módl się o pieniądze! Bóg nasz jest łaskawy zawsze gotów pokazać ci owoce twojej pracy! Reguła piramidy dołącz do naszej religii dostaniesz od nas słowa oraz motywacje żebyś wykonywał za nas prace obiecamy ci pieniądze musisz tylko zapłacić i stracić Poprowadzony przed ołtarz światły Boga wołamy tymi słowami ATM! ATM! módl się o pieniądze! Bóg nasz jest łaskawy zawsze gotów pokazać ci owoce mojej pracy! Nie martw się! Każdy na początku traci to jest inwestycja inwestycja w siebie a pamiętaj że w siebie im więcej w siebie tym bardziej jak w niebie gdzie ono jest? My nie wiemy my je tylko... sprzedajemy

Xeno

Takie tam wypociny człowieka, krótkie opowiastki lub wiersze o tym, co mi się nie podoba, lub po prostu opowieści fantastyczne. Zapraszam do komentarzy i opinii.

 • Xeno
  Xeno
  5 lat temu

  A może moje prace są Hujowe po po prostu, do tego stopnia że nikt na to patrzeć nie chce D: Ah Wewnętrzny dialog człowieka bez 30 godzin snu.

 • Xeno
  Xeno
  5 lat temu

  Czy Enklawa nie żyje? Czy piszę na cmentarzu? Jeżeli tak to może właściwie lepiej... A wieczny spoczynek moim pracą racz im dać Panie.

 • Xeno
  Xeno
  5 lat temu

  Hej! Ludzie! Jest tam kto? Dostaje niby wyświetlenia ale czuję się niczym w pisarskim limbo. Nieważne ile bym nie napisał tekstów. Wyświetlenia wpadają ale komentarzy nie ma żadnych. A jak jakiś się trafi. To jest to komentarz od Martina pytającego się o różne rzeczy lub piszącego "E co?" A kiedy staram się odpisać na komentarze nie dostaje żadnej odpowiedzi. Ktoś tam jest po drugiej stronie ekranu czy rozmawiam ze sobą? Jeżeli tak to nudny jestem ... małomówny.

, żeby skomentować.