Jak wyrolowano Babcię na 6,32zł w Auchanie!

Długość: 15min RSS

TAKIEJ AFERY JESZCZE NIE BYŁO! Nabili mi wafle dwa razy! Wszystko pŻeanalizowałem wraz z Babcią, z którą prowadzimy śledztwo w tej karygodnej sprawie!

Żarłok

Żarłok is coming

 • Marcin Czechoński
  Marcin Czechoński
  7 lat temu

  To na złość Żarłokowi schudnę... i gówno będzie miał, nie żarcie!

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Jak Żarłok nie będzie miał co żreć, albo za co żreć to zeżre ciebie, albo są siadów :P.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Jak Żarłok to na pewno zŻarł - czyli nie wina Auchana ;). Babcia wymiata :). Fajny odcinek!

 • Marcin Czechoński
  Marcin Czechoński
  7 lat temu

  Skandal? Hańba? Drama na youtube? Nic z tych rzeczy! Czuję się zobligowany do wyprowadzenia cię z błędu, Żarłoku. Tak bardzo doszukiwałeś się oszustw i matactw zakupowych, że zupełnie nie zwróciłeś uwagi na jedyną w swoim rodzaju jakość zakupionych przez ciebie produktów. Wszystkie słodycze zaprezentowane w materiale są starannie i bogato urozmaicane o różnorodną paletę przepysznych związków chemicznych. Przez wzgląd na hazardowy pod względem zdrowotnym charakter luksusowych produktów z najniższych półek, supermarkety zobowiązane są do odprowadzania dodatkowego podatku od gier losowych i stąd właśnie zawyżona cena na twoim rachunku. Nie smuć się więc i nie obrażaj, bo jak wynika z badań przeprowadzonych przez AMERYKAŃSKICH NAUKOWCÓW, konsumując tego typu produkty twoje szanse na spełnienie marzenia niedoszłych samobójców, czyli wyhodowanie nieuleczalnego nowotworu żołądka, zwiększają się STUKROTNIE! Mam nadzieję, że rozjaśniłem nieco sytuację i zachęciłem cię do kolejnych zakupów.

  PS. Nagłaśnianie całej sprawy i obrażanie się na cały świat tylko dlatego, że ktoś cię oszukał, jest co najmniej żałosne. 10/10

, żeby skomentować.