Jak naprawić filmy?

Długość: 19min MP3 (18.3MB) RSS

Tak słabego filmowego lata nie było już od …roku? Tak, ostatni rok też był słaby tak jak i rok przed nim. Podaję przyczyny i rozwiązania takiego stanu rzeczy. To, oraz zapowiadam co dalej stanie się z KinoSzotem. Posłuchaj!

Shogun

W tym podcaście będę zajmował się wszystkim co związane z kinem. Recenzje, ciekawostki, przemyślenia, zestawienia, porównania i opisy. Jest to efekt mojego zamiłowania do kina i wszystkim co z nim związane. Zapraszam! Shogunero89@gmail.com

 • Tomek
  Tomek
  7 lat temu

  Chcialem napisac, ze ostatnio byly dobre sci-fi np. Mr.Nobody, Sunshine albo ostatni Riddick, czy tez Double. Ale zorientowalem sie wlasnie, ze one sa juz sprzed dobrych kilku lat ... Ehh nawet nie ma sie, jak nie zgodzic.
  Choc moze MadMax z Tomem Hardym daje jakies nadzieje? To bardzo dobry aktor jest i ma rowniez predyspozycje do bycia miesniakiem filmow akcji ;).

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Ze starszej sławnej kadry jeszcze by się trochę znalazło, może nie za wielu ale: Jean-Claude Van Damme, Jason Stathman i Jet Li to już trzech. Chociaż fakt oni wszyscy zaraz będą po 50... xD. Tak w ogóle to dobre te rady!

 • Martin
  Martin
  7 lat temu

  Jak ja się zgadzam to się w pale nie mieści!
  Te same punkty bym podał. Normalnie te same. Jaka to ulga, że nie ja jeden widzę gówno tam gdzie śmierdzi.

, żeby skomentować.