Innowacje w motoryzacji

Długość: 71min MP3 (68MB) RSS

Kolejny raz gościmy Krzysztofa Króla, tym razem jako pasjonata 4 kółek, z którym omawiamy ciekawe pomysły i ich realizacje w tej dziedzinie

ByteEater

Epicentrum to audycja popularnonaukowa, często o informatyce, ale nie tylko. Często z gośćmi. Porusza zagadnienia dotyczące technologii, nauki, edukacji, karier, posiadania pasji i jej miejsca w życiu, a także uzyskiwania dzięki niej pieniędzy, jeśli się da. Dla ludzi o szeroko pojętych zainteresowaniach w jakiś sposób związanych z tymi tematami.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Krzysztof z Bielska-Białej vel
  Krzysztof z Bielska-Białej vel
  7 lat temu

  Ludziska, no i ogłoszenie takie ponawiam: już w tę sobotę i niedzielę we Wrocławiu odbędzie się ważna, coroczna konferencja o Wolnym i Otwartym Oprogramowaniu, darmowa, w tej edycji z bardzo ciekawymi gośćmi, w tym zagranicznymi: 12. Sesja Linuksowa. Ja też na niej będę, więc dawajcie znać, jak ktoś chce się przy tej okazji spotkać (przy innych zresztą też zachęcam). :-D
  http://12.sesja.linuksowa.pl/

  A w przyszły wtorek w „Epicentrum” jest w planie też gość: Marcin 'Mazi' Garbowski. Prowadzi obok swoją audycję. Ale różnica taka, że u mnie będzie na żywo. I temat dość odmienny od tego, o czym zwykle u siebie mówi, natomiast jest to coś, czym się zajmuje naukowo: transhumanizm. Wiecie, cóż to takiego ;-D?

, żeby skomentować.