AgenTomasz 5 2014-03-27

IN-DEPENDENCIA - film

Długość: 40min RSS

Niezależność Katalonii z perspektywy wolnościowej. La independencia de Catalunya desde una perspectiva liberal. Jak niepodległą Katalonię wyobrażają sobie tutejsi wolnościowcy? W jakim żyją dziś regionie, a w jakim kraju mogą obudzić się za kilka miesięcy ? Co tak naprawdę zmieni ogłoszenie niepodległości ? Rozmawiam o tym z reprezentantami katalońskich środowisk wolnościowych.

Tomasz Agencki

Radiowiec. Wolnościowiec. Przyszły dysydent. AgenTomasz przedstawia co tydzień dziesięć najważniejszych newsów tygodnia, odrzuconych przez głównoźródlane media.

 • HubertSebesta
  HubertSebesta
  10 lat temu

  To było tak dobre, że brakuje mi skali porównawczej.
  Ps. Przy okazji widzę w tym sporo analogi do autonomii Śląska.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  10 lat temu

  To jest produkcja tak dobrej jakości, pod każdym względem, że szlag mnie trafia jak widzę jak mało doceniani są tacy publicyści w tym internetowym śmietniku. Wielkie wołanie o niezależność, zarzucanie stronniczości każdemu kto robi swoje profesjonalnie, ale jak pojawia się nagle kompletnie oddolny materiał dziennikarski jakości zupełnie nieinternetowej, to nikt specjalnie nie zwraca uwagi.

  I kolejna perła tonie w morzu gówna, za przeproszeniem jego mać.

  Normalnie się pociąć można od tego tumiwisizmu i wdupiemienia.

 • Sylwek
  Sylwek
  10 lat temu

  Wow! Profesjonalne to za mało powiedziane. Toż to wykonałeś pracę całej ekipy filmowej w pojedynkę. Scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż, dźwięk, lektor - Tomasz Agencki :D

  Jak dla mnie jest to absolutne arcydzieło i dziwię się, że ma to dopiero kilkaset wyświetleń. Bardzo fajnie poznać, jak wygląda dążenie do niepodległości z perspektywy osób o bardziej liberalnych poglądach. Bardzo fajnych rozmówców znalazłeś!

  Wszystko robisz sam, ale jakbyś miał kogoś od reklamy/marketingu, to ten film dotarłby do większej liczby osób. Sądzę, że np. na Wykopie by się to dobrze przyjęło.

  Co do oceny, to brakło mi skali, więc klikam tylko 5 :)

 • stach
  stach
  10 lat temu

  Film na wysokim poziomie. Dorze dobrana muzyka. Pełen profesjonalizm. Szacun.

 • krawiec
  krawiec
  10 lat temu

  To mi się podoba! Media niezależne z jakością techniczną mainstreamu! Bardzo profesjonalna produkcja, którą spokojnie można by emitować w jakiejkolwiek prywatnej telewizji. Widać profesjonalizm i ogrom włożonej pracy! Szacunek!

, żeby skomentować.