Hot dog z kaszanką i rabarbarem - THE DOG Kraków
11:23 Min

Popcorn ze skóry świni, kaszanka i rabarbar to niecodzienne składniki jak na streetfoodową przekąskę. Food truck The DOG Food Truck wprowadza na wyŻszy poziom tzw kiełbaskę w bułce, jednocześnie czyniąc z tego klasyka "easy-eating food" o niskim progu wejścia - składniki może brzmią ekstremalnie, ale w praktyce całość łączy się w przemyślaną kompozycję, gdzie każdy element jest tylko składnikiem właśnie i nie dominuje, tylko w odpowiednim towarzystwie maślanej bułki, sosów tworzy całe danie. Te dot dogi więc są dobre do jedzenia w KAŻDYM TOWARZYSTWIE! 
Hot dogi gourmet z Krakowa, dzisiaj "Black Dog" z kiełbaską, kaszanką, warzywa piklowana cebula, dwa sosy, chutney z owoców (w zależności od sezonu) smaczna grillowana bułka maślana. A poza tym nie sugerujcie się opisami bo są pisane pod lepsze pozycjonowanie XD 
 
Adres:  
THE DOG Food Truck 
Ciemna, Izaaka 4, 31-053 Kraków 
https://www.facebook.com/TheDogGourmetHotDog/ 
 
MUZYKA: 
Jaro z ustki  
You tube free music library 
 
https://www.instagram.com/zarloktv/ 
żTVitter https://twitter.com/zarlokTV 
Żarłook: https://www.facebook.com/zarlokTV

Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "ŻARŁOK TV"
logo

Żarłok is coming

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close