Kulturalna Audycja Zkury 6 komentarzy 2014-02-04

Godzinna prośba o SMSy

Długość: 65min MP3 (54,7MB) RSS

65minutowa prośba o wysłanie SMSa o treści G00010 na numer 7122 o wartości 1,23zł "w intencji" mojej działalności+jak zamówić audycję. Tak!Możesz zamówić temat tej audycji! Posłuchaj JAK! A na deser o filmie z lat 50 INWAZJA PORYWACZY CIAŁ.

Skura

Audycja o kulturze: filmie, muzyce, o książkach i wszystkim co związane ze słowem "kultura".

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Będzie odcinek podsumowujący. Koniec końców - miejsce 15. Dzięki Ci za SMSy. Oczekuj kolejnych audycji. Skura

 • Rafał Rowiński
  Rafał Rowiński
  9 lat temu

  Wielka szkoda, że SK się nie dostało. Które miejsce finalnie zajęliście? Ostatni raz widziałem ok. 5 rano wczoraj jak było szesnaste.

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Dzięki za miłe słowo! Co do limitów - to możesz głosować na rożne blogi - no chyba, że koleżanka jest w tej samej kategorii -kultura- to wtedy rozumiem, że nie chcesz jej robic konkurencji. Ale jak jest w innej to śmiało zapraszam limitów nie ma.

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Dzięki za głosy - każdy może przeważyć gdyż w tej kategorii ilości są małe. Jestesmy na 23 miejscu - wiec realna szansa jest. A ja powoli zabieram się do przygotowań do Pixies :)

 • Rafał Rowiński
  Rafał Rowiński
  9 lat temu

  Załatwiłem dwa smsy i spróbuję więcej! Tak, jestem łapczywy i chodziło mi tylko o audycję z własnym tematem :> Rozumiem, że to tutaj się je zamawia. Trudne to będzie zadanie, ale ciekawi mnie co powiesz o zespole Pixies :>
  I Fionaziolowa, z tego co zrozumiałem w smsie zwrotnym z tego konkursu, to można oddawać głosy z tego samego numeru na kilka różnych stron.

 • Agnieszka
  Agnieszka
  9 lat temu

  JA JUŻ WYCZERPAŁAM SWÓJ SMS NA BLOGA KOLEŻANKI ale życzę powodzenia !!!

, żeby skomentować.