Kapitanowie Własnego Życia 3 komentarze 2017-03-30

Galop za marzeniami – Olga Weselak

Długość: 29min MP3 RSS

Olga prowadzi w Krakowie sklep jeździecki http://Kashtan.pl . Lubi zwierzęta, stawia sobie cele i nie może się powstrzymać od pracy, żeby te cele zrealizować. Jeśli Ci się fajnie słuchało, widzisz w tym pożytek, to napisz komentarz przy audycji na stronie radia enklawa.net . Albo kliknij „Dokarm” w tym samym radiu i wybierz audycję „Kapitanowie Własnego Życia”. Wtedy będę wiedział, że warto dalej nagrywać ten podcast.

Kuba

Co sprawia, że niektórzy ludzie znajdują w sobie siły, żeby chwycić pewną ręką ster własnego życia i płynąć dokąd tylko zechcą? Czemu niektórzy ludzie chcą wystawiać się na niewygodne doświadczenia? Skąd się biorą marzenia? Jak wziąć swoje życie za rogi i poprowadzić je w odpowiednim kierunku? Odpowiedzi na te i inne pytania, próbuje wydobyć ze swoich gości, Jakub Wąsek w podcaście "Kapitanowie Własnego Życia".

 • KubaW
  KubaW
  3 lata temu

  Ooo, słusznie z tym kompresorem. Poprawiłem.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  3 lata temu

  Hehe no nie myślenie nad konsekwencjami zupełne też nie jest takie sensowne. Jednak Olga wydaje się osobą, która jednak wbrew pozorom myśli trochę nad konsekwencjami i jest realistką. Po prostu działa więcej niż gada. I na dodatek zdaje sobie sprawę, że pracoholizm nie jest dobry w gruncie rzeczy.

  Ta audycja pokazuje dobrze, że pozostanie kapitanem własnego życia łączy się po prostu z realizacją własnych marzeń czy pasji i stąpaniem twardo do przodu bez strachu i konsekwentnie. Tylko trzeba odkryć co się lubi, założyć sobie jakieś cele i przekuć to jakoś w sposób na życie i zarabianie.

  Bardzo dobry podcast się zrobił Kuba :).

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  3 lata temu

  To je fajne!
  Ale głośności to ty wyrównaj. Kompresorem przejedź nagranie, jak ci się nie chce ręcznie poprawiać.

, żeby skomentować.