Fl Cyrk 1

Długość: 1min MP3 (1,1MB) RSS

Bawię się z Fl Studio i jak zwykle nie działa mi to co każdemu działa. Czy ktoś wie jak zrobić, żeby z playlisty grały wszystkie tracki, jeżeli są w tym samym momencie?

Pianista

Alohomora pianino! A teraz zaczarujmy sobie palce na pianinie. Jest tu trochę muzyki, czasem poważnej, a czasem nie. Bywają moje utwory, jak i cudze - jednak wszystkie mojego wykonania. Z poważnych rzeczy są tutaj: Erster Teil Praeludium I J.S.Bacha, Dla Elizy Ludwiga van Beethovena, Marsz turecki W.A. Mozarta, Menuet Jean-Philipp Rameau i wielu innych, którzy dopiero zagoszczą. By zostać tutaj zagranym prawa autorskie muszą się przedawnić. Są tutaj też efekty mojej twórczości, czasem improwizacje, a czasem piosenki niepoważne np. Latający koń.

 • Kaziq
  Kaziq
  5 lat temu

  A, źle mówię. Już mam dostęp do kompa z FLStudio i mogę sprawdzić.

  Nie chodzi o kropki, znaczy kropki tez muszą być zielone, ale FL ma 2 tryby odtwarzania: odtwarzanie playlisty i odtwarzanie pętli (okna "Channel"). Przełącza się to przyciskiem z dwoma strzałkami pokazującymi wkoło, po lewej stronie głównego przycisku Play. Jeśli te strzałki są pomarańczowe, to grają aktualne pętle, a jeśli szare - to gra playlista.

  To się też przełącza samo na pętle jeśli naciśniesz Play w oknie Piano roll. I przełącza się samo na playlistę jeśli klikniesz timeline playlisty.

  Mówię o wersji FLStudio 12.

  A jeśli zielona linia przy odtwarzaniu przesuwa się po playliście, ale gra tylko jedna ścieżka, to zobacz, czy wszystko masz dobrze połączone w mikserze.

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  5 lat temu

  Zielone kropki są wciśnięte. Być może muszę zainstalować jeszcze raz Fl Studio, bo miałem aktualizację systemu na Windows 10 i może to coś popsuło?

 • Kaziq
  Kaziq
  5 lat temu

  Z playlisty będą grały wszystkie ścieżki jeśli playlista jest aktywna (podświetlona) kiedy klikasz play.

, żeby skomentować.