Dyskomfort

Długość: 14min MP3 (13.1MB) RSS

Bardziej osobisty odcinek niż do tej pory. Opowiadam o swoim dyskomforcie, jaki czułem w momencie nagrywania odcinka. Opowiadam też co to jest dyskomfort i jakie znaczenie to odczucie ma w moim życiu.

Martin Lechowicz

Historie, wywiady, rozmowy ze słuchaczami, dobre pomysły i sprawdzone rady. Rozmowy o tym jak się uczyć w świecie, gdzie nie można liczyć na publiczny system edukacji. O tym rozmawiamy w podcaście Samouczek. Odcinki z udziałem słuchaczy są nagrywane w poniedziałki o 20:00 na stronie uniwersytet.net. Dołącz do rozmowy!

  • Waldek
    Waldek
    ponad rok temu

    Dobry odcinek! Swój pierwszy podcast nagrałem 13 lat temu i gdy dziś go posłucham natychmiast zauważam brak autentyczności, oderwanie treści od osobowości. Dziś wiem, że naturalności wynika z synchronizacji treści, formy i autora. Wiem, też że "publiczność" natychmiast wyłapuje tą fasadę.
    Przekaz musi płynąć z wnętrza - jakie by ono nie było. Widzę po sobie z młodości, ale też po losowych filmikach na YT, że ludzie wciąż wpadają w pułapkę - "trzeba być przebojowym". A najgorsze co można zrobić to udawać przebojowość. Myślę, że doskonałym przykładem synchronizacji w tym co się robi są chociażby Andrzej Poniedzielski czy Wojciech Mann.

, żeby skomentować.