Dużo człowiek myśli

Niektórzy tak jak ja myślą za dużo.


Co innego robić wśród codziennych obowiązków w pracy gdy czasem nie czuje się komfortowo by z współpracownikami pogadać. Wtedy się myśli. Z tych myśli można by spisać jenak gdy wraca się do domu szybko o nich się zapomina,te myśli uciekają

Ludzie mówią że za dużo myśle, że mi to szkodzi. Pewnie mają racje,bo gdyby tak pomyśleć przez chwile to czuje się jakbym narodził się w nieodpowiednim c
zasie. Gdybym odrobine wcześniej się urodził miałbym dziadków na chwilę dłużej.Albo gdy zaczynam poznawać świat festiwali i uświadamiam sobie,ile tak naprawde straciłem.

A teraz ten nasz mały kryzys,pożar w czarnobylu. Wszystko sprzyja zamyśleniu.Czy to wręcz proszenie się o popadanie w depresje. Mam nadzieje że nie.
Mam nadzieję że jednak z tego wyniknie coś kreatywnego,albo przynajmniej kojącego dusze.

Obraz który został użyty autorstwa aleksandry19
https://art-madam.pl/obrazy/prezent-uciekajace-mysli-3-upominek,520843,1054

Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "Terapia"
logo

Mówili mu - "Idź ty do psychologa" jednak on postanowił zostać tu i przyjąć własne leczenie. Oto moja terapia. Blog niekoniecznie mądry, pełen plytkiego myślenia charakteryzujący się wąsko-torowym myśleniem.  
To najlepszy sposób by wyleczyć chory mózg  

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close