Dla Generała Wojciecha Jaruzelskiego na 90 urodziny.

Długość: 0 RSS

---1--- Jestem starym Genarałem Nic nie muszę nic nie miałem Każdy dziś ma swoją wiarę Ja jej nie mam i nie miałem Przepraszałem wiele razy i za Żydów i za Stany Dziś mam swoje urodziny Pierwszy toast już rozlany Choć nie piję nie swiętuję Inni wiedzą dużo lepiej Szubienice stosy spalić Kamień pierwszy już odwalić --REF-- Urban Michnik Kuc - pijani a dalej leczę rany. Wszyscy inni w niebo wzięci a ja myslę co to będzie Gdy te Polskę wiara chwyci szklane domy w nich bandyci. Urban Michnik Kuc - pijani a dalej leczę rany. ---2--- Napisałem już Ostatnie swoje słowo autokratne Od pachołów mnie nazwali bo nie kradłem jak dawali. Każdy z nas ma swe wybory Ja ich nigdy mieć nie miałem Strasznych ludzi było wielu ja sam siebie bać się miałem Dziś mi życia nie zostało i ja umrzeć chce spokojnie Bo walczyłem i przegrałem na tej drugiej długiej wojnie G,D,C,D www.RozmowywNocy.com Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00. Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.

Kuba

Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na żywo z udziałem słuchaczy w środy 23.00. Jest to audycja o życiu ludziach i ich problemach. Nasze tematy to człowieczeństwo, polityka, równouprawnienie, choroby dzisiejszego  społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka, Bóg, wiara, religia, nasze lęki. Rozmowy w Nocy to program tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ 

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  9 lat temu

  Urban - ma charakter i dużą dupę.

 • Shogun
  Shogun
  9 lat temu

  Ja mam takie oto zdanie:
  https://www.youtube.com/wat...

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  9 lat temu

  Muzyka moja - kiepska. Wykonanie moje - fatalne. Tekst mój- jest prawie doskonały. Wiec miłego słuchania ze zrozumieniem. Pokój Wam Wszystkim i jego duszy.

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  9 lat temu

  Stare nagranie - ale jest powód odświeżenia. Pozdrawiam Kuba.

, żeby skomentować.