Czy to ma być MASŁO ORZECHOWE?!

Długość: 11min RSS

Czyli masakruje masło "orzechowe" od firmy Felix. Słabiutki produkt.

Żarłok

Żarłok is coming

 • 513ry
  513ry
  6 lat temu

  Właśnie wczoraj kupowałem masło w supermarkecie Simply. Sante kosztowało ponad 11 gdy Felix kosztował 9.coś. Nie zwróciłeś jednak uwagi na oznaczenia na etykiecie produktów Felix. Mianowicie każdy ten wytwór masło-podobny ma oznaczone przeznaczenie, czyli: smaruj (ciemnoniebieski), jedz (czerwony), gotuj (light). Więc seria którą kupiłeś nadaję się co najwyżej do "smarowania" jak uprzedza producent, i już jego trzeba się dopytać co on tym smaruje?

 • stach
  stach
  6 lat temu

  to z kawalkami orzechow??? ono ma chyba orzeszki ziemne (69% skladzie .....)
  jak nie jadłeś innych to nie masz porównania :) Spróbuj to poczujesz :D Tutaj wielkiej filozofii nie ma jak przy wyczuwaniu subtelnych nut pomiędzy dwu-roczną a jakąś tam inną whisky :)

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Różnica w cenie jest warta smaku! ale zaraz zaraz - ty myślisz że to jest tańsze? NIE. Za Felixa placiło się w Almie chyba TYLE SAMO co za inne masła! - cena okolo 9-10zł [info z pamięci] Sic!

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Ale Sante ma jeszcze lepsze [widać na filmie] ktore ma 100% orzechow!

 • 513ry
  513ry
  6 lat temu

  Patrząc na skład, masło felix nawet nie mówi "nic specjalnego", ale wyraźne "mam cię w dupie". Różnica dwuch złotych jest prawdopodobnie warta twojego życia!

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  Masło orzechowe Felix jest dobre moim zdaniem, ale to z kawałkami orzechów. To kremowe jest lipne. Co do tego czy to jest zdrowe czy nie, to wolę się nie wypowiadać :P. A i sam w życiu ne robiłem masła orzechowego - jestem maślanym analfabetą. I może w tym sęk... Nie jadłem nigdy lepszego masła orzechowego niż to typu Felix! xD Chyba czas poszerzyć horyzonty. Dziękuję Żarłoku!

 • Remi
  Remi
  6 lat temu

  Zdecydowanie lepiej kupić masło orzechowe firmy Sante! 90% orzeszków! https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c...

 • Remi
  Remi
  6 lat temu

  Takie masło orzechowe to pogarda dla praw konsumenta! Gdzie są prawa człowieka, gdzie jest konstytucja, gdzie jest trybunał? Już tego Felix to by mogli dawno w więzieniu zamknąć gdybyśmy żyli w państwie prawa!

, żeby skomentować.