Lewatywa Mózgu 3 komentarze 2021-11-09

Czy będą strzelać na Marszu Niepodległości 2021?

Długość: 89min MP3 RSS

W tym odcinku dzwonią słuchacze z proroctwami.

Dowiemy się kiedy będzie wojna (dokładna data), gdzie spadnie bomba atomowa jak również co się stanie z Wielką Brytanią (część zatonie) i Polską (nie zatonie).

Dowiemy się też czy będą strzelać imigranci (czym? do kogo? dlaczego? po co?) i czy będą strzelać na Marszu Niepodległości.

Do tej pory nie mogę uwierzyć w to co usłyszałem w tym odcinku. Może moja wyobraźnia jest za mała. Na szczęście okaże się już za tydzień czy proroctwa się spełniły!

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Lukszmar
  Lukszmar
  ponad rok temu

  A jednak na granicy są jakieś ofiary... No, ale o ofiarach na marszu niepodległości nic nie słyszałem.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  ponad rok temu

  Słuchając tej audycji zdałem sobie sprawę, że współcześni ludzie co się nazywają patriotami, to by z chęcią mieli wszystko w kraju i to dosłownie wszystko, poczynając od produkcji kawy, a kończąc na przygotowaniu misji na Marsa, a potem by zamknęli granice. Ewentualnie miałaby ona być tylko do przekroczenia, dla wybranych. I wtedy by ponoć było super...

  Acha, czyli ja jestem zdrajcą, jak mieszkam w Czechach i mi się tutaj nawet spoko żyje nawet (przynajmniej tak dobrze jak w Polsce)...

  Polski produkt to produkt wyprodukowany w Polsce z polskiej pszenicy, z polskich pomidorów, itd. Ciekawe czy w ogóle jeszcze są takie... Praktycznie, wszystko dzisiaj jest chociaż w małej cześć produkowane poza Polską czy ze składników nie tylko z Polski.

  Ja bym się radził przede wszystkim przed samym sobą przyznać, że jest się faszystą, rasistą, itp. To początek drogi do uzdrowienia.

  Ja chyba już rozumiem o co chodzi z tą niepodległością - to jest wolność od tyranii innych państw i ludzi co je zamieszkują. Natomiast jak cię polski rząd terroryzuje to jest to wciąż niepodległość :-).

  A tak nawiasem, słuchacz co dzwonił i mówił, że jest realistą nie miał racji - wciąż nie ma trupów.

 • Martin
  Martin
  ponad rok temu

  No to już dziś wiemy czy mózg kryształowy przepowiada lepiej niż tradycyjny.

, żeby skomentować.