Czuwanie w intencji nudy do porzygania

Długość: 61min MP3 (43.9MB) RSS

Czuwaliśmy w intencji tych z nas, którym na gwałt potrzebna jest Lewatywa Mózgu. Zacytowany został malarz, dla którego Polska jest nudna do porzygania oraz poseł, dla którego jest ludowa. Obaj mają rację.

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • stach
  stach
  8 lat temu

  Co do wspomnianej gry w audycji to mam pomysł aby, postać (moher z wysoką aparycją) musiała by wykonywać czuwania, przyjmować komunie, różaniec, spowiedź, może nawracanie, protesty, pielgrzymki i inne czynności dzięki którym zdobywała by punkciki potrzebne do uzupełniania paska choroby który stale się obniża, słaba efektowność działania w rezultacie powoduje śmierć i koniec gry. :)

 • meganoobbob
  meganoobbob
  8 lat temu

  Blacha jak typowy bałwan się nie zna ale ochoczo naigrywuje ze sprzedawcy .
  Blacha porównaj se ceny gier na Steamie z tymi w pudełkach i przeproś. Steam to zupełnie coś innego niż myślisz ...

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  8 lat temu

  Przecież wersja powszechna chrześcijaństwa przeważnie miała się do Biblii jak pięść do nosa np.: prawo pierwszej nocy. Nie obrażajmy Jezusa, że to jego pomysł, ani Żydów z Torą włącznie, bo oni mieli na to długie kły, więc to też nie ich wymysł. Zawsze na szczycie drabiny społecznej stała grupa ludzi, mająca określoną wewnętrzną hierarchię i to się nie zmieniło do dzisiaj. Być może teraz ta grupa bardziej liczy się z nastrojami społecznymi - wymóg czasów, bo wcześniej nie musieli. Sam nie jestem pewien, czy ideał wolnego rynku sprawdzi się we wszystkich narodach, zapewne nie, co nie zmienia faktu, że czym więcej wolności dla jednostki człowieka, czym jednostka ma więcej pieniędzy tym jest lepiej. Więc to nie "bożek wolnego rynku" tylko taki ogólny kierunek, wzorzec idealny, do którego można zmierzać i nigdy tam nie dotrzeć.

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  8 lat temu

  Czyli nic ciekawego dla mnie.

 • stach
 • stach
  stach
  8 lat temu

  PiS chce określić minimalną stawkę za godzinę na umowy zlecenie. Tyle.

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  8 lat temu

  PiS chce ozusować umowy o dzieło i zlecenie. Praktycznie to koniec życia dla bardzo wielu Polaków. Kiedy ogłasza się koniec polskiego świata, nudno nie jest. Postaram się wstawać wcześnie rano i doskonalić mój angielski. Dla Królowej! W sumie zawsze chciałem pozwiedzać świat.

 • Ktoś
  Ktoś

  Odnosząc się do wypowiedzi Jacka to myślę, że sprzedawca chciał w ten sposób poinformować o tym, że kupując grę pudełkową dostaję się do niej też kod Steam, więc podwójna korzyść :P A nie promowanie konkurencji. Choć sformułowanie niezbyt trafne.

 • stach
  stach
  8 lat temu

  Rozkminili zasady ekonomii, poznali sekrety wolnego rynku, a nie słyszeli o retailu :D

 • Lukszmar
  Lukszmar
  8 lat temu

  Im nudniej tym większa nagroda potem w niebie - HIT ROKU PO PROSTU PANIE! :D

 • Wilkowsky
  Wilkowsky
  8 lat temu

  Ja wiem na co można by zamieniać te punkty z kościoła. Kupowałoby się jakieś moce, np. za 3 modło-punkty "Modlitwa Polaka" - Bóg dopierdala wybranemu sąsiadowi.

  Grę wygrywałoby się, kiedy doprowadzisz wszystkich sąsiadów do totalnej nędzy.

  Zajebisty pomysł. Zrobię taką grę.

 • stach
  stach
  8 lat temu

  A ja proponuję, żebyś, Martin, ponownie udostępnił swoją „Grę Narodową” o Smoleńsku. Zbliża się kolejna rocznica, a temat wciąż aktualny, teraz nawet jeszcze bardziej z powodu nowej władzy, sprawującej teraz niepodzielne rządy w naszym pięknym kraju :-)

 • stach
  stach
  8 lat temu

  Ponoc Blacha od Stycznia miał "odejść" i się nie udzielać w radiach :) Skad ta zmiana?

 • Jhazper
  Jhazper
  8 lat temu

  Podobna gra już jest

  http://imperiumojca.pl/

 • stach
  stach
  8 lat temu

  http://www.workaway.info/

 • Bel_Airr
  Bel_Airr
  8 lat temu

  Blacha: mam prośbę - kiedyś na antenie podawałeś adres strony służącej do emigracji - podrzuciłbyś adres, bo inaczej musiałbym przesłuchać kilkadziesiąt audycji ;) dzięki!

, żeby skomentować.