Koczowisko Dekadencji 6 komentarzy 2015-05-29

Czego nie widzą cukrzycy

Długość: 108min MP3 (78MB) RSS

Czy dziennikarz, który ujawnia swoje preferencje polityczne, jest gównianych dziennikarzem? O to się najbardziej kłócimy w tym Koczowisku. O inne rzeczy też, ale trochę mniej. Koczowisko dobre, chociaż Hugo lekko umierający.

Martin i Hugo

Koczowisko Dekandencji to dwu-radiowa audycja, w której od luzu, sarkazmu i ironii wióry lecą. Prowadzą Martin Lechowicz z Enklawy i Marcin Hugo Kosiński z Kontestacji.

 • McMaciek
  McMaciek
  5 lat temu

  A wiesz co, 12. będę kupować to sprawdzę ile to kosztuje,

  Może rzeczywiście przesadziłem że za 5zł....ale i tak taniej, niż w Ameryce.

 • Jhazper
  Jhazper
  5 lat temu

  Wiem, że na receptę :D Mam cukrzycę od prawie 20 lat i nigdy nie widziałem jej za 5 zł. Kiedyś był taki krótki moment, że Humalog był po 1zł symboliczny bo apteki miały jakieś ogromne zniżki przy hurtowych zamówieniach.

 • McMaciek
  McMaciek
  5 lat temu

  Novorapid, ale jest ona na receptę. Dlatego jest dość tania.

 • Jhazper
  Jhazper
  5 lat temu

  Insulina za 5 zł? McMaciek, jaką ty bierzesz insulinę? Ja kupuję Humalog/Novorapid za około 50-60 zł.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  5 lat temu

  Robespierre miał identyczne intencje. Bolszewicy też. I właściwie każdy idealistyczny rewolucjonista, który okazał się na końcu tyranem. Wszystkich ich martwiło to, że jest niesprawiedliwie, więc coś tam chcieli zrobić.

  Kandydat, który dużo wrzeszczy, a nie ma żadnego programu politycznego, na pewno łatwo przyciąga ludzi, którzy bardzo by chcieli móc komuś w końcu zaufać, ale realizm życiowy każe być sceptycznym.

  Wszystko jest proste na etapie ogólnych zapowiedzi.

 • stach
  stach
  5 lat temu

  Nie martw się Martin. Kukiz powiedział, że w sprawach ekonomicznych ma telefon do instytutu Misesa.
  Właśnie w tym tkwi siła tego kandydata. Nie jest ideologiem i nie wymyśla "idealnych" przepisów na to jak powinien wyglądać świat. Martwiło go, że jest niesprawiedliwie, więc coś tam robi.

  A wy byście wmówili bezdomnemu, że jak tylko zapanuje wolny rynek to kupi sobie mieszkanie za 3 pensje. To jest ta różnica.

, żeby skomentować.