Lewatywa Mózgu 2 komentarze 2021-04-13

Czarna modlitwa o białą nienawiść

Długość: 90min MP3 (86.2MB) RSS

Audycja o nierównościach. Ale też o nowej książce z modlitwami, która jak się okazuje, wcale nie jest rasistowska. Bo rasizm wobec rasistów to nie rasizm, czy coś takiego. Poza tym zawsze jeden kolor jest trąfem. Zgadnij jaki.

Audycja z video, więc jak ktoś chce sobie popatrzeć na ilustracje a tylko słucha podcastu, to zapraszam na stronę www.enklawa.net.

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Eustachy
  Eustachy
  2 lata temu

  Jestem w Polsce i nie jest tak źle. Od maja prawie nikt mnie nie zmuszał do maseczki. Jedyny wyjątek - już nie kupuję w "Oszołomie" (oryginalna pisownia"Auchan"), gdzie "struś prawa" nie chciał mi uwierzyć, że nie mogę samodzielnie zakryć ust (mam chorobę umysłową polegającą na tym, że nie przestrzegam nielegalnego prawa).
  Od samego początku zarazy Kościoły, do których chodzę działają bez przerwy w jednym z nich nigdy nie widziałem nikogo w masce - choć ludzie bywają (i nie jestem niewidomym). Ostatnimi czasy w drugim ok 30% to imigranci (Ukraina, Rosja, Mołdawia, a nawet Am.Płd. )
  Cały czas żyję ciekawie. Jako nauczyciel przedmiotów zawodowych przez większość czasu od wakacji mam zajęcia w szkole. Ten (krótki) czas nauczania zdalnego (który zdarzył się) był przydatny- wykorzystałem fakt, że podczas takiej nauki prawie wszyscy (cell phone) uczniowie mają dostęp do komputera (w szkole tak nie ma:)). Dodatkowo wybrałem się na wewnętrzną emigrację, zmieniłem PRL bis na RP bis=II RP.
  Okoliczności zmuszają do dostrzegania "zbiegów okoliczności" .
  Komentatorowi powyżej - po ukraińsku "no i szo?"

 • Lukasz z Altanki
  Lukasz z Altanki
  2 lata temu

  Uważajcie bo Martin jest Żydem

, żeby skomentować.