Co Ałtor Miał Na Myśli 2 komentarze 2014-03-19

Co Ałtor Miał Na Myśli- Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków

Długość: 18min MP3 (16.8MB) RSS

Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków, po za tym, że prowokacja Piotra Roguckiego, by nam się tytuł nie zmieścił to potężna poezja polityczna, traktująca o bardzo aktualnych wydarzeniach. Odcinek nie krótki, wesoły i fajny :) A w nim między innymi Waldek składa przysięgę słuchaczom.

Waldek i Kudłaty

Audycja ma budzić kreatywność, pokazywać niekonwencjonalne podejście do literatury, historii i muzyki - ale przede wszystkim rozbawiać. W czasie programu interpretujemy rozmaite wiersze, piosenki, opowiadania, filmy, a nawet zawirowania historyczne. Po czym wysnuwamy niewiarygodne (ale prawdziwe!) intencje autora. Drogą dedukcji kroczymy za wielkimi artystami i mierzymy się z nieobliczalnym potworem wyobraźni. "Co Ałtor Miał na Myśli" to audycja rozrywkowa, nagrywana co tydzień lub dwa.

 • Karolina
  Karolina
  10 lat temu

  No Waldek - teraz MY- wszystkie polskie kobiety- się dowiemy, ile warte są twoje obietnice ;)
  A skoro jestem przy głosie, to napiszę jeszcze, ze dziękuję za wszystkie uśmiechy, które wnosicie w moją fizjonomię! Cmmmmok :)

 • Sylwek
  Sylwek
  10 lat temu

  Kudłaty, chyba najlepszy Twój odcinek. Miałeś niezłą wenę i świetnie "popłynąłeś" z tą interpretacją. Pies Waldka też był ekstra. Coraz lepiej Wam to wychodzi! :)

, żeby skomentować.