Co Ałtor Miał Na Myśli 5 2014-04-15

Co Ałtor Miał Na Myśli - Ptaszek [Kabanos]

Długość: 33min MP3 (31,3MB) RSS

Międzynarodowy odcinek a w nim interpretacja piosenki zespołu Kabanos i jej fragment z youtube, słuchaczka na żywo i dużo zabawy. Zapraszamy.

Waldek i Kudłaty

Audycja ma budzić kreatywność, pokazywać niekonwencjonalne podejście do literatury, historii i muzyki - ale przede wszystkim rozbawiać. W czasie programu interpretujemy rozmaite wiersze, piosenki, opowiadania, filmy, a nawet zawirowania historyczne. Po czym wysnuwamy niewiarygodne (ale prawdziwe!) intencje autora. Drogą dedukcji kroczymy za wielkimi artystami i mierzymy się z nieobliczalnym potworem wyobraźni. "Co Ałtor Miał na Myśli" to audycja rozrywkowa, nagrywana co tydzień lub dwa.

 • KasiaK
  KasiaK
  9 lat temu

  Pewnie już po konkursie ale co tam ;)
  Googlując zwłaszcza odkryłam ich parę cech:

  -że siedzą na parapetach (co sami już zauważyliście) http://memy.pl/mem_332008_c...

  -że potrafią dzwońić https://zszywka.pl/p/chce-s...

  -i ich wygląd zewnętrzny http://pl.memgenerator.pl/u...

 • Karolina
  Karolina
  9 lat temu

  Zwłaszcze przywłaszczają sobie za każdym razem inną powierzchowność,a zwłaszcza samice wyprzedzają w tym samców. I jak sobie zwłaszcz przywłaszczy - to jest niewykrywalny.Bo zdradza go tylko mała srebrna plamka w przedniej części aktualnej postaci, która przez nieświadomych obserwatorów brana jest za coś naturalnego-słoneczny refleks, zgubiony koralik, itp.

 • Waldek
  Waldek
  9 lat temu

  Kabanosa nie słychać? słychać :)

  Marius, dzięki :)

 • Marius
  Marius
  9 lat temu

  Zwłaszcza wyobrażam sobie jako małego stworka z długimi włosami przypominającymi dredy, które opadając zasłaniają mu całą twarz. Wystaje z nich tylko wielki bulwiasty nos. Do tego ma wielkie stopy, ale w dobrze wypastowanym obuwiu.

 • KasiaK
  KasiaK
  9 lat temu

  Coś chyba nie działa, bo Kabanosa nie słychać, ale na szczęście kiedy ja mówię też nic nie słychać :P

, żeby skomentować.