Co Ałtor Miał Na Myśli 6 komentarzy 2014-03-10

Co Ałtor Miał Na Myśli- Imperium Trujki

Długość: 25min MP3 (24MB) RSS

Dziś propozycja Marcina, czyli piosenka "imperium trujki" Pawła "Drak" Grzegorczyka. Jest to chyba najdłuższa jak dotąd audycja, jednak równie zabawna i wesoła. Zapraszamy :)

Waldek i Kudłaty

Audycja ma budzić kreatywność, pokazywać niekonwencjonalne podejście do literatury, historii i muzyki - ale przede wszystkim rozbawiać. W czasie programu interpretujemy rozmaite wiersze, piosenki, opowiadania, filmy, a nawet zawirowania historyczne. Po czym wysnuwamy niewiarygodne (ale prawdziwe!) intencje autora. Drogą dedukcji kroczymy za wielkimi artystami i mierzymy się z nieobliczalnym potworem wyobraźni. "Co Ałtor Miał na Myśli" to audycja rozrywkowa, nagrywana co tydzień lub dwa.

 • Karolina
  Karolina
  9 lat temu

  Świetna rozrywka-dzięki!

 • Kudłaty
  Kudłaty
  9 lat temu

  A, jak uszkodzony to okej. Jak tak to przepraszam. ;)
  Show must go on.

 • Waldek
  Waldek
  9 lat temu

  Ale plik z audycją na ten tydzień jest przyjacielu uszkodzony...
  I występuje w nim problem omawiany już z tobą, mój ty Kudłaty. Widzisz, czas naglił, a audycja musi trwać !
  Przynajmniej na czas ;)

  I Dzięki za komentarze :) ..lubię komentarze.

 • KasiaK
  KasiaK
  9 lat temu

  Ciekawa interpretacja tego utworu :) jeszcze takiej nie słyszałam. Byłam na koncercie tego zespołu w tą sobotę i gdybyście wcześniej wrzucili ten odcinek to bym go dla Draka poleciła "co ałtor miał na myśli" :D

 • Kudłaty
  Kudłaty
  9 lat temu

  "Lokomotywę" raz już braliśmy na warsztat i wyszło średnio, dlatego ta audycja się nie ukazała. Chyba mieliśmy jakiś gorszy dzień. Ale w przyszłości spróbujemy jeszcze raz. ;)
  A odcinek "Imperium Trujki" miał się ukazać za tydzień. Jest w nim parę odwołań "tydzień temu" do odcinka, który w wyniku pomyłki zamieścimy dopiero za tydzień.

 • Marcin Popko
  Marcin Popko
  9 lat temu

  Jak dla mnie bomba. Tak myślałem że będzie zagwozdka z tymi wstawkami niemieckimi, okej obiecuję już więcej nie przesyłać takowych :)) A z dalszych propozycji to nie wiem czy ktoś już Wam podrzucał, ale może by się zabrać za klasyka Tuwima - Lokomotywę?

, żeby skomentować.