Co Ałtor Miał Na Myśli 1 komentarz 2014-06-09

Co Ałtor Miał Na Myśli - Ignacy Krasicki (przegląd)

Długość: 67min MP3 (64,2MB) RSS

Stosunkowo długi odcinek, w którym zajmujemy się kilkoma utworami autorstwa Ignacego Krasickiego, doszukując się w nich wspólnego wątku. Audycja jak zwykle luźna i wesoła. W sam raz na nadchodzące wakacje.

Waldek i Kudłaty

Audycja ma budzić kreatywność, pokazywać niekonwencjonalne podejście do literatury, historii i muzyki - ale przede wszystkim rozbawiać. W czasie programu interpretujemy rozmaite wiersze, piosenki, opowiadania, filmy, a nawet zawirowania historyczne. Po czym wysnuwamy niewiarygodne (ale prawdziwe!) intencje autora. Drogą dedukcji kroczymy za wielkimi artystami i mierzymy się z nieobliczalnym potworem wyobraźni. "Co Ałtor Miał na Myśli" to audycja rozrywkowa, nagrywana co tydzień lub dwa.

  • pawelooss
    pawelooss
    9 lat temu

    Komentarz techniczny: już wiem, czemu na niektórych urządzeniach nie słychać waszych audycji. To te, które miksują dźwięk stereo do mono, np. głośniki komórek. A że jakimś cudem nagrywacie lewy kanał z odwróconą fazą względem pierwszego, to oba sygnały się znoszą. :P
    Zresztą sami zobaczcie w Audacity: Split Stereo to Mono, zamieńcie obie ścieżki z Left / Right Channel na Mono i włączcie odtwarzanie. ;)

, żeby skomentować.