Audycja 80 & Studio 80 8 komentarzy 2016-09-26

Ciężki kawałek chleba, ale smaczny

Długość: 80min MP3 (153,9MB) RSS

W dzisiejszym odcinku, wspólnie z Kubą Hoszowskim rozmawiamy o tak bardzo życiowym uroku bycia muzykiem w Polsce. Albo może o braku tego uroku.... W każdym razie konkluzja może zadziwić.

R.K Production

Audycja 80 to markowa audycja wytwórni R.K Production pod przywództwem Remiego O'Dare Audycja 80 oparta jest na trzech filarach. Są nimi: "Sztuka", "Filozofia" i "Bóg". Filar sztuki dotyka twórczości poetów, pisarzy, kompozytorów i wizjonerów, odnosząc się często do świata, który swoją twórczością wygenerowali. Filozofia to skupienie się na filozofach XX wieku takich jak Henri Bergson czy Emmanuel Levinas i ich dziełach. "Bóg" to spojrzenie na rzeczywistość w kontekście chrześcijańskim, które nierzadko może przybrać inną i bardziej zaskakującą formę, niż tą, którą znamy z własnego doświadczenia czy przekonań. Każda audycja obfituje w masę niekonwencjonalnej muzyki, granej przez wyjątkowych, aczkolwiek bardzo często niszowych artystów. Audycje posegregowane tematycznie można znaleźć na: https://audycja80.wix.com/audycja80 Utwory wykorzystane w audycjach działają na licencjach Creative Commons (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl) bądź pochodzą z szuflady autora (All Rights Reserved).

 • Remi
  Remi
  4 lata temu

  No ja nie byłbym taki pewny. Musiałbyś ogolić głowę i zobaczyć, czy rzeczywiście nie masz drugiej twarzy na odwrocie. A jest jeszcze mnóstwo innych miejsc, gdzie taka twarz by mogła się znajdować, a gdzie nie sposób zajrzeć. W sumie może i lepiej :D

 • Martin
  Martin
  4 lata temu

  No ja akurat nie mam dwóch twarzy.
  Albo mnie nie można nazywać muzykiem albo jednak nie każdy.

 • Remi
  Remi
  4 lata temu

  Gratuluję "siły" "merytorycznych" argumentów, niemniej ta audycja to nie jest wywiad, jeśli byłby Pan łaskaw zauważyć. Z Kubą znamy się na tyle długo, grając w rozmaitych projektach, wielokrotnie ze sobą współpracując i jeżdżąc po świecie, że po prostu mogliśmy zwyczajnie pogadać, tak jak gadamy zazwyczaj. Proponuję zatem by Pan Ekspert nagrał "swoje" i pokazał jak się prowadzi audycje. Z miłą chęcią się czegoś nauczę, także o pytaniach "nieoczywistych", których jest pan jak widać gorącym zwolennikiem.

  PS: A Behemot będzie w następnym odcinku! :D I czekamy na ten radosny moment, kiedy Pan przerwie wywiad ze sobą!

 • Remi
  Remi
  4 lata temu

  Nie. Kuba jest tylko na zdjęciu :D

 • Remi
  Remi
  4 lata temu

  Jakub Hoszowski, pan ekspert wyraźnie czuje w twoim głośnie ironię. Dobry węch (w przeciwieństwie do argumentów). Ja tam nic nie czuję. I zarzuca mi prócz tego brak rozeznania i przygotowania! :D Nie wie jednak, że jako zakompleksiony krytyk połknął haczyk, a wręcz dał się nabrać gdyż graliśmy ze sobą przez kupę lat, w wielu rozmaitych projekatch, nie wspominając już o Five X Again. Może niech sobie pan posłucha, panie krytyk. Albo sam nagra wywiad i pokaże nam "dziennikarstwo na poziomie". Ciao! https://m.youtube.com/watch...

 • stach
  stach
  4 lata temu

  Jeszcze nigdy nie słyszałem tak beznadziejnego wywiadu i nie chodzi mi tu o osobę odpowiadającą na pytania. Prowadzący zadawał pytania oczywiste na które mógł sobie sam odpowiedzieć, a drogę do sukcesu zespołu Behemot mógł sam prześledzić, albo zaprosić zespół do swojego studia. W głosie osoby udzielającej odpowiedzi było słychać wyraźnie ironię. Sądze, że Pan Jakub Hoszowski nie mógł w pełni opowiedzieć o swoich muzycznych doświadczeniach i pracy którą wykonuje, a napewno jako osoba elkowentna Pan Jakub opowiedziałby swoją historie w ciekawy sposób. Byłby to ciekawy wywiad, ale niestety górę wzieło nieprzygotowanie Pana prowadzącego, albo brak umiejętności przeprowadzania wywiadów. Osobiście z pytania na pytanie śmiałbym się coraz bardziej, a po upływie 10 minut podziękowałbym za wywiad.

 • Dominik Iljaszewicz
  Dominik Iljaszewicz
  4 lata temu

  I tylko tych dwóch muzyków znasz tak....

 • Dominik Iljaszewicz
  Dominik Iljaszewicz
  4 lata temu

  I co tak to wygląda? I to gada Kuba? ..
  .

, żeby skomentować.