Ciągnijmy ten wózek

Długość: 64min MP3 (45.9MB) RSS

Wrażenie, że prowadzący są pod wpływem podejrzanych środków jest nieprawdziwe. Odcinek był z lekka markotny i dziwaczny, ale to przez pogodę. A tematem głównym (który skręcał mocno na boki) było pytanie jak podchodzimy do przykazań Starego Testamentu.

Martin Lechowicz

Rozmowy ze słuchaczami na tematy Biblii, Boga, księdza, egzorcyzmów. Ale głównie Biblii. Założenie jest takie, że punkt widzenia jest indywidualny, każdy ma swój i ma do niego prawo. Prowadzący też. Żadnej propagandy kościołów z jedynie słusznymi poglądami się tu nie uprawia, za to można poznać wiele ciekawych osób.

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  8 lat temu

  Nie powiedziałbym tego patrząc drugiemu człowiekowi w oczy, że to coś co wkleiłeś ma kurde rac...ę. No nawet nie mogę napisać całego wyrazu bo mnie aż blokuję. Jest rac...a i tyle. Jutro autor komentarza zastosuje go do siebie. Ale już tak poważniej to trzyletnie dziecko już jest fajne i zaczyna uznawać, że istnieje też coś takiego jak tata i że to ten tam. Chcę komuś zrobić dziecko. Tylko, że to tak nie działa, jak mi się ktoś nie podoba, to cholera impotencja przychodzi. A niby to się mówi, że kobiety wybierają, a faceci biorą jak leci. Już kilka razy bym się popłakał z bezsilności.

 • stach
  stach
  8 lat temu

  Niech ktoś wyśle mamie Martina

  https://www.youtube.com/wat...

, żeby skomentować.