Melina na żywo 1 komentarz 2020-12-22

Christmas Special 2020

Długość: 66min MP3 (63,3MB) RSS

Luźna audycja przedświąteczna, a w niej pełno kawałów! Oczywiście rozmowy ze słuchaczami też. Poza tym wieści z Anglii i ogłoszenie specjalne dla programistów.

Martin

Melina w radiu Enklawa to poniedziałkowa audycja na żywo. Rozmowy ze słuchaczami o wolności, o życiu, o społeczeństwie, o Bogu, o relacjach i o tym co kogo gryzie albo cieszy. Bez dystansu i otwarta na wszystkich. Jak to melina. W każdy poniedziałek o 21:00 w radiu Enklawa i na stronie Odwyku.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  2 lata temu

  Lol, taki prezent na święta dostaliście - "weście się wyprowadźcie". Ale masz rację Martinie, nie ma co się kurczowo trzymać. Może w South Hampton będzie fajniej, czy lepiej w jakiś sposób, coś wam tam ciekawszego spotka. Szkoda tylko, że znowu zabawa z przeprowadzką - mi by się już nie chciało. To znaczy zrobiłbym to po nowym roku.

  Święta w tym roku to parodia parodii w ogóle... Najbardziej porąbane święta w historii chyba. Ciekawe ile osób się powiesi właśnie...

  Ja nie polecam światełek cały rok bo ci szybko spowszednieją. Ale na święta to se lubię włączyć i popatrzeć na choinkę.

  Popieram - dzielenie się opłatkiem jest do dupy! Ja wszystkim na świecie dobrze życzę i na tym skończmy. Mnie niestety u rodziny na zadupiu chyba znowu to czeka... xD

  To prawda, nie ważne czy gej czy nie gej, ale czy jest chrześcijaninem czy nie. Może jak jest fajnym człowiekiem i naśladowcą Jezusa to Jezus nie będzie miał nic przeciwko jego gejostwu.

  Przy tekście o idealnych świętach po katolicku i największym grzechu czyli masturbacji to mało się nie posikałem ze śmiechu :-D.

  Ja też mam takie podejrzenia, że chrześcijanami mogą się często okazać ludzie, którzy się za takowych nie uważali.

, żeby skomentować.