Melina na żywo 1 komentarz 2020-10-12

Burza cytokinowa nad Europą

Długość: 101min MP3 (96,6MB) RSS

Okazuje się, że u części chorych na COVID-19 śmiertelny jest nie sam wirus, ale bardzo gwałtowna, niepohamowana reakcja układu odpornościowego, tzw. burza cytokinowa. Ciekawe, że dokładnie to samo zabija społeczeństwa i gospodarki. Ale głównym tematem audycji były kościoły z Anglii. Odwiedziliśmy. Co tam zastaliśmy? Trudno uwierzyć...

Martin

Melina w radiu Enklawa to poniedziałkowa audycja na żywo. Rozmowy ze słuchaczami o wolności, o życiu, o społeczeństwie, o Bogu, o relacjach i o tym co kogo gryzie albo cieszy. Bez dystansu i otwarta na wszystkich. Jak to melina. W każdy poniedziałek o 21:00 w radiu Enklawa i na stronie Odwyku.

 • Don Camilo
  Don Camilo
  9 dni temu

  Jak na ironię po wymienionych w audycji przykładach kowidziarstwa wśród "biblijnie wierzących chrześcijan" natrafiłem na szeregowego, katolickiego księdza, który twierdzi, że maseczki szkodzą, a najlepsza do dezynfekcji jest woda święcona.
  www.youtube.com
  Maseczkowi fetyszyści pytają na forach"gdzie jest prokurator?".
  Można księdzu zarzucić, że przegiął ale jedno trzeba mu przyznać - w przeciwieństwie do rożnych pastorów i swoich poważnych przełożonych w episkopacie - gościu traktuje swoją wiarę poważnie.
  Znając już trochę Boga nie zdziwię się, jak temu księdzu - mimo całokształtu jego działalności - przybije piątkę.

, żeby skomentować.