Budzenie Narodu

Mamy poważny problem. Na Polskiej Świętej Ziemi, gdzie żyje Nieugięty, Niezłomny, Niepokonany Polski Naród pod wieczną opieką Najświętszej Marii Panny Zawsze Dziewicy wydarzył się muzułmański zamach. Zginął 21-letni Daniel, w Ełku, przed barem z kebabami. Podobno rzucił petardą, ale ja w to nie wierzę, Polacy takich rzeczy nie robią. Podobno zabili go muzułmanie i o tym jestem przekonany.

Bardzo poważny problem. Następnego dnia, przed barem będącym oczywiście tajną komórką ISIS, zebrał się tłum ludzi aby wreszcie zrobić porządne zamieszki. Naród się obudził i wybił w barze szyby. Starł się również z Policją i ustawił znicze. Najważniejsze jednak - naród się obudził.

Straszna to rzecz gdy ktoś się budzi. Nawet Hitler wyglądał niewinnie gdy spał, a jaki groźny był jak się obudził! Stalin jak spał - miły wujek, obudzony - sybir, łagier, Katyń, Hołodomor.

Polski naród gdy śpi głosuje na 500+ oraz inne niespecjalnie mądre partie, czci tradycję, nic nie czyta, nienawidzi innych odcieni skóry, pije coraz mniej pali, a narkotyki nikomu nie są potrzebne. Czasem zorganizuje Euro bo przecież go stać. Co zrobi jak się obudzi?

Kraje zachodnie mają niekwestionowany problem z muzułmańskimi imigrantami, ludźmi bez edukacji, bez znajomości języka, z twardą, antywolnościową ideologią we krwi. Polska ma problem z Polakami i jedyna różnica jest taka, że nie potrzebujemy tłumaczy.

Nie mamy problemu z ksenofobią, rasizmem ani nienawiścią. Jest problem z pewną mniejszością która jest ksenofobiczna, rasistowska i generalnie nienawistna. Póki nie było głośno o „ciapatych” po mordzie dawali losowym rodakom, ale lepiej się przecież bije w ciemniejszą twarz. Bieda, smutek, brak perspektyw i dziedziczna głupota, nienawiść do własnego życia przekuwana w agresję. Niby sobie kpię i obrażam, ale trochę też współczuję.

Rozwiązanie problemu jest banalne. Wystarczy nie dawać im pieniędzy. Wystarczy zniechęcać, a nie zachęcać, do rozmnażania. Wystarczy pozwolić głupocie do eliminacji samej siebie ze społeczeństwa. Poprzez naukę najlepiej, ale bądźmy realistyczni.

Elektoratu jednak się nie eliminuje.

Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "To Tylko Opinia"
logo

Mały blog zawierający moje opinie. Może mądre, może głupie, nie wiem. Ale się domyślam. 
Polecam i pozdrawiam.

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close