Bo się odechciewa

Długość: 30min MP3 RSS

Problemy z regularnością nie przeszkadzają w pojawianiu się nowych odcinków. A dziś będzie audioblogowo bardziej, czyli kilka przemyśleń, którymi rzucić mi się zdarzyło w nagrywajkę. O narzekaniu, o słuchawkach, o piwie. I o demografii.Na koniec fragment piosenki zespołu NaBosaka, zespołu, który zaistniał lata temu w moich uszach dzięki milczącemu już Korasowi z podcastu Indywidualnego. Pobierz!

Paweł Duraj

Podcast autorski. Nie oznacza to, że zawsze słuchacze są skazani tylko na głos autora - gdy już interesujący rozmówca wpadnie mu w ręce, zaraz dostaje nagrywajką w twarz, by opowiedzieć o swojej pasji.

  • stach
    stach
    5 lat temu

    Sluchalem audycji o zlocie podkasterów i w sumie pomieszanie z poplątaniem lekkie tam jest odnośnie tej "semantyki". Strasznie sie denerwowalem sluchając, ale już zapomniałem o co dokladnie :D

    Aha - np ten gośc co nagrywa podcast o tym jak oszczedzać. To jest raczej dokumentacja jego wywiadów, rozmów. Nawet nie nazwałbym tego audycją radiową. Gdyby Kaczyński zaczął nagrywać audycje to też wszyscy by go nazywali podkasterem wielkim, a ludzie sluchali by go dlatego że to Kaczor. Podobnie ten od oszczedzania - znany z bloga - to se może nagrywać mp3ki i jego CZYTELNICY będą wielkimi "smakoszami" podkastów kuźwa. I kurwa najbardziej powielana fraza "słucham zagranicznych podkastow". Dobrze im! Niech słuchają i węgierkisch podkastów!!!!!! Albo "Wielki Inteligentny Super Dem" bo za takiego uchodzi na Enklawie - nagrywał podkasty, które były formą audycji radiowej ze słuchaczami i tez wielki podkaster. Nosz kurwa!

, żeby skomentować.