Biało-czerwony kebab narodowy

Długość: 85min MP3 (81.9MB) RSS

Oto ojczyzna leży i kwiczy sparaliżowana Bitwą o Wolne Media. A ty się śmiejesz. Nie wstyd ci? W rzeczywistości walka jest o trochę co innego - wiadomo. Ale sobie myślę, że jak się pominie ten polityczny jazgot, manipulacje i kłamstwa, to chodzi tu jednak o coś ważnego? Z punktu widzenia naszej osobistej wolności tak: myślę, że jest tu coś ważnego. Poza tym poruszająca historia o tym, jak Prawdziwy Polak robi Prawdziwy Kebab.

Martin Lechowicz

Free! na żywo! Program dla wszystkich, którzy lubią luźne, dzikie, improwizowane audycje na żywo. Co poniedziałek o 20:00!

 • Kamyk
  Kamyk
  7 lat temu

  kolo 1.16- PiS nie ma już wyborców, tylko wiernych. Tak samo, nie da sie dyskutować z osobami glosujących na pis gdyż jest to jak dyskusja z wyznawca jakiegoś boga- nie można dyskutować z czyjąś wiara. Argumenty nic nie dadzą, bo ta osoba wierzy i już.

 • Alex
  Alex
  7 lat temu

  Nie na temat ale może ktoś mi pomoże i wyjaśni. Z ciekawości wszedłem na raport roczny kolei mazowieckich. I nie potrafie zrozumieć tych liczb. MInus i minus daje plus w końcowym rozliczeniu za 2015. Natomiast w 2015 plus i plus się odejmuje :D Jak kogoś zaciekawi to daję linka na 38 stronie jest raport. Hej http://www.mazowieckie.com....

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Chłopaki, ja tu marzę o Rumunii w Polsce!
  http://www.money.pl/gospoda...

, żeby skomentować.