ŻARŁOK TV 5 2016-03-10

Amerykańskie Muffinki z Wawy i Krakowa

Długość: 10min RSS

Czyli CUPCAKE CORNER. Musicie tego spróbować. Babeczki rodem z Ameryki. PYSZNA ŻECZ!

Żarłok

Żarłok is coming

 • Paweł
  Paweł
  7 lat temu

  O, a ja zapomniałem napisać, choć oglądałem kilka dni temu: świetny odcinek!
  Pytanie techniczne: czy przed nagraniem sprawdzałeś, czy nie masz dziurawych skarpetek?

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Dzięki :) Choć ja myślę, że nie zaszedłem daleko. To dopiero początek drogi. A patrząc po ilości widzów - pierwszy krok. Znajomych takich mieć nie musisz. wystarczy że zobaczysz ile lajkow ma np ten CupcakeCorner - 48 tys. Jeżeli oni by udostępnili mój film-dotarł by on do jakichś 400/500 osób. Tylko jak na razie oni nie dają znaku życia. Mimo iż dostali trzy pozytywne oceny 9/10 9/10 6/10. Być może film jest za ostry by go udostępnili. O tym, że mam coś więcej do zaoferowania - to odrzucając fałszywą skromność - wiem, ale zobacz jak mało widzów to dostrzega. Albo brak rozreklamowania kanału. Być może można zdobyć popularność filmami typu "JunkFoodTester" gdzie widać tylko ręce tego gościa i sam produkt i słuchać jak on je {okropne recenzje} ale ma tysiące subów. I dopiero po takich recenzjach zrobić coming-out i robić rewelacyjne produkcje też z jedzeniem w tle, ale dające coś więcej. Nie mam pojęcia. Wszystko to gdybanie. Ale jak paczę na niektóre kanały, które mają po np 50tys gdzie facet siedzi i gada do kamery [na jednym ujęciu, z tą samą muzyką przez cały film] co dziś kupił w Biedronce to mi się otwiera stryczek w kieszeni :/

 • Pytajmierz
  Pytajmierz
  7 lat temu

  Właściwie to nie znam nikogo, kto przeglądałby fejsa ulubionych knajp. Jeśli tacy ludzie są, to jest to pewnie wąska i hermetyczna grupka smakoszy, więc na dodatkowe wyświetlenia bym nie liczył. Ciężka sprawa z tą promocją kanału.

  Tak szczerze, jeśli chodzi o youtube, to wręcz omijam kanały recenzujące cokolwiek (czy to filmy, czy to gry, czy jedzenie). Uważam to za stratę czasu. Tym bardziej mnie boli, że marnujesz swój potencjał tworząc recenzje żarcia - twoje filmiki oglądam dla pomysłów, humoru i oryginalnego stylu groteskowo-horrorowego, a nie dla posłuchania jak mlaskasz i mówisz, jak ci smakuje, bo to, w mojej opinii, tylko zbędny dodatek. Masz o wiele więcej do zaoferowania. No ale w końcu kanał to ŻARŁOK TV, więc nic się nie poradzi. No i wiadomo, że sam w pojedynkę to ci miliona wyświetleń nie nabiję, bo nie jestem głosem większości i nie wiem, co tak naprawdę przyniesie sukces. Nie będę cię nakierowywał na nic, bo sam się nie znam, a i tak uważam, że już daleko zaszedłeś.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Dzięki. Sprawdzę [obejrze] przy okazji ten film.
  Ale obawiam się, że eksperymenty formalno-aktorskie będą musiały z czasem wylecieć :( Założenie było takie że nagrywam rok i jeśli nie będzie jakiegoś sukcesu to se dam spokój. Teraz zaś przemyślałem, by uprosić konwencje i wejść do knajp, barów gdzie potem ludzie mogą to udostepnić na swoich (firmowych) fejsach, żeby to ktokolwiek więcej obejrzał. Zobaczymy :(

 • Pytajmierz
  Pytajmierz
  7 lat temu

  You made my day normalnie. Tyle odcinków już obejrzałem, a ty ciągle zaskakujesz nową koncepcją. Genialne.

  BTW. Ostatnio oglądałem mega film "The Voices" z Ryanem Reynoldsem i nie wiedzieć czemu, strasznie kojarzy mi się z tym filmem twoja twórczość, szczególnie soundtrack:
  https://www.youtube.com/wat...

, żeby skomentować.